Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Biała sypialnia dla anielskiego snu

Na jakość naszego snu i wpływa nie tylko tryb życia, ale również otoczenie, w jakim wypoczywamy. Biała sypialnia sprzyja relaksowi, ponieważ nie rozprasza naszej uwagi i pomaga zapomnieć o stresach dnia codziennego. Podpowiadamy, jak ją urządzić.

Biała sypialnia po królewsku 

Sypialnia z od znaku formy ma iście królewski charakter, który wyznacza efektowne wezgłowie łóżka. Mimo wszechobecnej bieli wnętrze nie jest monotonne, ponieważ na małej przestrzeni połączono wiele kształtów i faktur (foto: www.photodeco.fr).

Czytaj:   Kiedy salon staje się sypialnią

biala-sypialnia-po-krolewsku

Sypialniany minimalizm 

Pomysł na sypialnie w stylu japońskim jest banalny: weź jak najprostsze meble, oszczędne dodatki dodaj wnętrzu orientalnego sznytu ciekawymi akcentami. Ściana za łóżkiem przypomina japońskie parawany, a o dalekim wschodzie przypomina też orchidea w doniczce (foto: www.home-designing.com).

minimalizm w sypialni

Biała sypialnia z przyszłości 

Futurystyczny wystrój nadał prostej sypialni wyjątkowego charakteru. Efekt osiągnięto dzięki panelom za łóżkiem, obłej zabudowie o efektom świetlnym (foto: www.minimalisti.com).

Czytaj:   Księżyc w pełni w Twoim domu - nietypowa lampa

nowoczesna biala sypialnia

Barwny look 

Biała sypialnia nie musi zawierać tylko jednego koloru. W tym wnętrzu biel bez wątpienia króluje, ale towarzyszą jej dodatki w kontrastowych barwach,  które czynią wnętrze interesującym (foto: www.decobizz.com).

Modern Home Bedroom Interior Design

Biała sypialnia bliska natury 

Wokół białe deski, na ścianach gałęzie i obrazki, a na łóżku miękka kapa i poduchy – czy można chcieć czegoś więcej? (foto: formaarquitectura.blogspot.com)

Czytaj:   Biała szafa w skandynawskim stylu

rustykalna-sypialnia

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *