Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Biały salon jak ze snu

Biel nie musi być nudna ani niepraktyczna – powiększa optycznie wnętrza i jest świetnym tłem dla rozmiatych aranżacji. W naszym zestawieniu udowadniamy, że biały salon można urządzić na wiele sposobów.

Biały salon ze złocistymi akcentami

Nowoczesny, biały salon wygląda świetnie dzięki prostym meblom i dodatkom z akcentami w kolorach złota, czerni i zieleni (foto: www.sandtrenov8.co.za).

bialy salon ze zlotem

Graficzny salon w bieli

Biały salon jest świetnym tłem dla rozmaitych wzorów, w tym wypadku graficznych oraz typograficznych. Czarne paski, cyfry i litery świetnie odznaczają się na jasnym tle (foto: www.decordots.com).

Czytaj:   Jak optycznie powiększyć małe wnętrze za pomocą drzwi?

bialy graficzny salon

Biały salon pełen zieleni

W jasnym wnętrzu ogród i rośliny nabierają soczystych barw. Ascetyczny wystrój salonu urozmaicają wyłącznie kwiaty w doniach i wazonach oraz widoczny zza okna ogród (foto: www.casapitoulia.com).

051014T L 048

Salon niezobowiązujący

Lekki nieład i kilka żartobliwych akcentów odarły biały salon z właściwej mu ascezy Taki efekt daje między innymi łączenie mebli reprezentujących różne style, na przykład nowoczesnej kanapy ze stolikiem na lwich nóżkach (foto: fengshuitrend.blog.hu).

Czytaj:   Dobór grzejnika do pomieszczenia

niebanalny bialy salon

Biały salon z pomysłem

W tym wnętrzu o naszą uwagę konkuruje mnóstwo elementów – wiszący fotel, ażurowa szafka nawiązująca do tapety czy kamienie usypane wzdłuż ściany. Jak widać, białe wnętrze można urozmaicić na bardzo wiele sposobów (foto: www.housetohome.co.uk).

ciekawy bialy salon

Przytulny biały salon

Biel i drewno to świetny miks, dzięki któremu salon nabiera ciepła. Liczne bibleoty, kominek i tkaniny z wyrazistą fakturą również sprawiają, że salon jest niebanalny i zaprasza do wypoczynku (foto: www.starmanner.com).

Czytaj:   Francja u stóp z Mesmetric

bialy przytulny salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *