Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Chcesz kupić mieszkanie na wynajem? Pomyśl o wykończeniu pod klucz!

Kupowanie mieszkań na wynajem jest obecnie jedną z popularnych form inwestycji oszczędności. Gdy także o niej myślisz, warto także wziąć pod uwagę skorzystanie z usługi wykończenia pod klucz.

Większość klientów decyduje się obecnie na zakupienie mieszkania w stanie deweloperskim. W przepisach prawa nie znajdziemy informacji o tym, czym dokładnie jest stan deweloperski, wobec tego inaczej może pojmować go poszczególny deweloper. Mamy jednak do czynienia z nieruchomością, która wymaga dalszych prac wykończeniowych – wstawienia drzwi wewnętrznych, malowania ścian, wykonania podłóg, wyposażenia łazienki. Oprócz lokali w stanie deweloperskim klienci wielu firm deweloperskich mają także możliwość skorzystania z oferty pod klucz. W tym właśnie przypadku powyższe prace prowadzone są przez ekipę współpracującą z deweloperem – klient nie musi wykonywać ich samodzielnie lub nie musi poszukiwać zewnętrznej ekipy we własnym zakresie.

Czytaj:   Nadzwyczajnie zwyczajne Limitowana kolekcja IKEA STUNSIG

Mieszkanie pod klucz – wygoda i szybkość

Chociaż za mieszkanie pod klucz trzeba będzie zapłacić więcej, to jednak to wygodne rozwiązanie. Korzystają z niego coraz częściej inwestorzy, którzy chcą przeznaczyć lokal na wynajem. Wówczas mogą również odebrać go szybciej od dewelopera, co jest dodatkowym plusem – lokal może szybciej trafić na rynek i zacząć przynosić zyski. Skorzystanie z oferty pod klucz jest bardzo wygodne – kupujący wybiera tylko interesujący go pakiet wykończeniowy, a potem wskazuje na materiały, które mają znaleźć się w lokalu. W tym zakresie często może też skorzystać z pomocy projektanta wnętrz bez dodatkowych dopłat.

Czytaj:   Meble modułowe - dostosowane do Twoich potrzeb

wykończenie pod klucz warszawa

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?

Ceny wykończenia mieszkania pod klucz zależne są głównie od zakresu prac oraz od liczby i jakości materiałów do wyboru. Pakiety podstawowe to wydatek rzędu 450-500 złotych za jeden metr kwadratowy. Bogatsze pakiety potrafią kosztować nawet około 1200 złotych za metr kwadratowy nieruchomości. Więcej na – wykończenie mieszkania pod klucz w Warszawie. Inwestorzy najczęściej decydują się na pakiety najtańsze, które pozwalają na uzyskanie mieszkania atrakcyjnie, lecz niedrogo wykończonego.

Czytaj:   Styl glamour w nowoczesnym mieszkaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *