Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Drewno w różnej odsłonie na drzwiach

Jaki jest aktualnie najbardziej popularny materiał? Drewno! Jest nie tylko trendy, ale też daje ogromne możliwości w aranżacji wnętrz. Dąb, palisander, sosna i wiele, wiele innych. Może to być blat naszego stołu, ale też mogą to być nasze drzwi. INTER DOOR w swojej ofercie posiada wykończenie z kolekcji NATURA.

Od kilku sezonów drewno we wnętrzu to najbardziej popularny materiał. Drewno ociepla nasze wnętrze, staje się dzięki temu bardziej przytulne i klimatyczne. Jest to materiał uniwersalny, ponadczasowy a więc pasuje do każdego stylu i aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego czy w naszym mieszkaniu będzie dominował styl klasyczny, czy nowoczesny lub retro – drewno sprawdzi się znakomicie. Możemy wybrać drewniane meble oraz oświetlenie, ale warto też pomyśleć o podłodze i drzwiach.

Czytaj:   Kuchnia aranżacje w zgodzie z naturą

Dzisiaj skupimy się na tych ostatnich. Wybór drzwi wewnętrznych nie jest łatwy – muszą bowiem pasować do podłogi, ścian i stylu wnętrza. Jeśli założymy, że chcemy drewniane to musimy pamiętać, że na tym etapie nie kończy się nasza decyzja. Marka INTER DOOR w swojej ofercie posiada wykończenie NATURA. To wykończenia cechujące się naturalnym pochodzeniem i usłojeniem. Właściwością tych pokryć jest niepowtarzalność rysunku i barwy.  Warto zwrócić uwagę na powierzchnie boczne skrzydła oraz brzegi – są one okleinowane osobno. W wybranych modelach istnieje możliwość zastosowania dwóch kolorów okleiny na jednej stronie skrzydła. Wykończenie NATURA to aż 16 opcji, od klonu, po dąb a kończąc na nowości – czeczot.

Czytaj:   Jeden kolor a tak wiele możliwości. Białe drzwi we wnętrzach

Drewno ma jeszcze jeden plus, pasuje do wielu innych materiałów – marmur, szkło, beton czy stal. Marka INTER DOOR z myślą o swoich klientach przygotowała ofertę „Kompletne z natury”, gdzie wszystkie drzwi wewnętrzne, które są dostępne w ofercie INTER DOOR, również PŁASKIE można kupić z klamką portugalskiej marki TUPAI w komplecie. Drewno i szczotkowany chrom to duet idealny.

Stawiając na drewno mamy pewność, że „nie wyrzucamy pieniędzy w błoto”. Drewno nigdy nie wyjdzie z mody – niezależnie od panujących trendów i stylów. Od pokoleń jest obecne w naszych wnętrzach. Nowoczesnym wnętrzom dodaje przytulności, a do klasycznych aranżacji wnosi szlachetność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *