Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Ekstrawagancja w starym stylu, czyli vintage chic dla wymagających

Przyglądając się najważniejszym trendom i targom wnętrzarskim zauważamy powrót art deco i stylu połowy dwudziestego wieku. Nostalgiczne odwołania do nich znajdziemy w niezwykle bogatej kolekcji mebli i akcesoriów marki Eichholtz, specjalizującej się w stylistyce vintage chic.

vintage chic, meble vintage

vintage chic, meble vintage

vintage chic, meble vintage

vintage chic, meble vintage
Fvintage chic, meble vintage

vintage chic, meble vintage

Popularność vintage chic zawdzięczamy modzie na urządzanie wnętrz w bardziej luksusowym charakterze. Art deco powraca na salony po niemal stu latach – najwyraźniej z powodu naszej tęsknoty za finezją i ponadczasowością. Styl mid-century przywrócił zaś do życia popularny serial „Mad Men”. Oba nurty estetyczne mają wiele wspólnego w podejściu do projektowania oraz produkcji mebli, które w wydaniu art deco i mid-century są wyrafinowane i ekstrawaganckie jednocześnie. Oba nurty przywiązują również dużą wagę do detalu.

Czytaj:   Dom pasywny - jak dobrać najlepsze okna

Meble i dodatki w stylu vintage chic mają doskonałe proporcje oraz symetryczne kształty. Mienią się złotem, połyskują kryształami i wywołują zachwyt wspaniałą kolorystyką tapicerek. Charakterystyczna dla nich elegancja przyciąga osoby, które mają duże wymagania odnośnie jakości przedmiotów, jakimi się otaczają oraz estetyki wnętrz, w których żyją. To także meble dla osób, które lubią umiarkowany przepych i pragną, by elegancja miała w sobie nutę ekstrawagancji. Zaaranżowaną z ich użyciem przestrzenią można delektować się dzień po dniu. Nie rezygnując jednocześnie z jej funkcjonalności.

Czytaj:   Pomaluj mieszkanie z aplikacją

Starannie wyselekcjonowane produkty ze świata designu Eichholtz oferuje warszawski showroom Clue-Studio. www.clue-studio.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *