Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Garderoby walk-in marki ZAJC

Nie tylko kobiety marzą o pięknej garderobie. Takie miejsce jest przydatne dla wszystkich domowników, gdyż pozwala zachować optymalny porządek.

Marka ZAJC nie tylko w kuchni lubi porządek i ergonomię. Uzupełnieniem oferty poznańskiej firmy są szafy i garderoby. Produkowane na wymiar meble idealnie dopasowywane są do przeznaczonej pod zabudowę powierzchni. Indywidualnie zamawiane wyposażenie wewnętrzne i rodzaj wykończenia sprawiają, że są to rozwiązania o wysoko spersonalizowanym charakterze.

Czytaj:   Cztery spektakularne remonty [zdjęcia przed i po]

garderoba walk-in

garderoba walk-in

Systemy szaf sprawdzają się zwłaszcza w miejscach o ograniczonej powierzchni. Natomiast garderoby otwarte wymagają dużego pomieszczenia – może nim być osobny pokój lub część sypialni lub łazienki. W warszawskim showroomie marki ZAJC obejrzeć można garderobę typu walk-in, która zajmuje aneks pomieszczenia. Regał pokryty został wysokiej jakości laminatem, który wiernie odwzorowuje kolor i fakturę dębu. Natomiast na mniejszych półkach na obuwie oraz frontach szuflad z przeszkleniem zastosowany został laminat w kolorze szarym. W aneksie garderobianym znalazło się również miejsce na pralkę i suszarkę. Całość zamykają nowoczesne drzwi przesuwne z wielkoformatowymi przeszkleniami. www.zajc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *