Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Grzejniki łazienkowe i pokojowe – jak wybrać?

Jakie są trendy? Jakie są gusta Klientów?

Każdy rok przynosi nowe trendy, co za tym idzie nasze gusta również ulegają zmianie. Nie zawsze znacząco, ale jednego roku lubimy kolor miętowy w dodatkach a drugiego już wykończenie z miedzią. Z czego to wynika? Odpowiedzi może być kilka. Jedna z nich to – trendy kreują projektanci, firmy. Marka LUXRAD od lat obserwuje nie tylko rynek ale zmieniające się gusta klientów. W ostatnim czasie wprowadzili kilka nowości, które zostaną zaprezentowane na Warsaw Home (6-8 października), a o zmieniających się trendach będzie można dowiedzieć się na specjalnym wykładzie w trakcie ArchiDay.

Czytaj:   Wymieniamy grzejnik

Co LUXRAD pokaże na Warsaw Home?
Ekspozycja marki LUXRAD na Warsaw Home to aż 22 modele grzejników łazienkowych i pokojowych na powierzchni 36m².
grzejniki łazienkowe
grzejniki łazienkowe
grzejniki łazienkowe
grzejniki łazienkowe
grzejniki łazienkowe

.

Nowości oraz modele, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a wśród nich m.in.: Ductor, ten model wyróżnia osłona z lakierowanej stali, w której znajdują się rzędy kwadratowych otworów. Za obudową ukryto pionowe profile emitujące przyjemne ciepło. Grzejnik prezentuje się efektownie i z powodzeniem może stać się elementem tworzącym klimat w każdym pomieszczeniu.

Czytaj:   Łazienka inspiracje zen

Elegant to jeden z tych grzejników, który może znacząco ułatwić życie. Nie tylko wygląda nowocześnie dzięki prostokątnym otworom, ale również posiada praktyczną przestrzeń, która daje możliwość szybkiego wysuszenia np. ręcznika.

Pollux charakteryzuje się swoim nietypowym kształtem. Otwory wykonane są z najwyższą starannością – ich krawędzie są idealnie zaokrąglone. Część przednia w całości zbudowana jest z bezpiecznego szkła hartowanego.
grzejniki łazienkowe

Czytaj:   Planujesz remont łazienki? Wymień grzejnik

grzejniki łazienkowe

grzejniki łazienkowe

grzejniki łazienkowe

grzejniki łazienkowe

Kastor to połączenie trójkątnych profili z prostokątnymi – płaskimi rurkami, daje to wrażenie ekskluzywnego elementu wnętrza.

Niagara to model, który idealnie nadaje się do wnętrz nowoczesnych ze względu na swoją gładką, dużą osłonę. Co więcej model ten posiada kilka wersji: z grafiką, kolorową osłoną, czy też z oświetleniem LED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *