Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Inspirujące szklane dodatki z oferty AlmiDecor

LSA International to brytyjska marka z polskimi korzeniami, która od ponad 50 lat tworzy kolekcje wysokiej jakości, ręcznie robionego szkła stołowego i dekoracyjnego. Teraz w ofercie Almidecor.com można znaleźć jej wyjątkowe kolekcje kieliszków, szklanek, karafek i wazonów.

Almidecor.com_kolekcja Bar Culture, LSA International.jpg
Marka LSA International powstała w Londynie, w latach sześćdziesiątych. Jednym z jej założycieli był Janusz Lubkowski. Oprócz produkcji tradycyjnych wyrobów szklanych, Lubkowski eksperymentował także z kształtem i kolorem, by proponować klientom bardziej nowoczesne i oryginalne kolekcje. Obecnie jego córka – Monika Lubkowska-Jonas pełni rolę dyrektora kreatywnego i projektanta marki. Znana jest z tworzenia unikalnych kolekcji, eksperymentowania z różnymi technikami i nieustannego przesuwania granic ręcznej produkcji szkła.
Monika Lubkowska-Jonas od 1985 roku ściśle współpracowała ze swoim ojcem, by zdobyć przy nim jak największą wiedzę na temat szklanego rzemiosła i surowców, z których powstawały produkty. Zaczęła projektować unikalne kolekcje, które pokazywały złożoność szklarskiego warsztatu. Jej kolekcje wyróżniały się oryginalnym i niebanalnym kształtem. Do
dzisiaj kontynuuje pasję swojego ojca do łączenia współczesnego projektowania z tradycyjnym rzemiosłem oraz kreatywnością i innowacyjnością.
Almidecor.com_kolekcje Forest, City, LSA International.jpg
Szkło LSA International przybiera różnorodne kształty – od klasycznych i prostych form, po wyrafinowane i skomplikowane. Produkowane przez nią kolekcje można znaleźć w najbardziej luksusowych hotelach i restauracjach na całym świecie.
Czytaj:   Lampa zewnętrzna PRIMM od Nowodvorski Lighting – sposób na atrakcyjną i bezpieczną posesję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *