Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Panele akustyczne – cisza jak makiem zasiał

Coraz częściej w przestrzeniach biurowych stosowane są rozwiązania co-workingowe (open spaces). Kiedy rozmawiamy z współpracownikami lub realizujemy podobne zadania – wszystko jest tak, jak należy.

Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy mamy do wykonania pracę, która wymaga od nas skupienia i zaangażowania. Wówczas rozprasza nawet… najdrobniejszy szelest czy ruch. Stworzenie cichego, odseparowanego miejsca pracy, w którym, pomimo obecności innych osób, będzie można się skupić, jest wtedy na wagę złota.

Czytaj:   Kwiaty, kamień, a może plastry miodu? Poznaj najmodniejsze tapety sezonu

panele akustyczne

Panele akustyczne

Panele akustyczne

Panele akustyczne

Panele akustyczne

Panele akustyczne

Panele akustyczne

Od kilku lat na rynku dostępne są rozwiązania, które pozwalają na stworzenie zacisznego miejsca pracy, nie rezygnując z przebywania we wspólnej przestrzeni. Ścianki działowe i panele akustyczne to idealne rozwiązanie do każdego biura. Systemy umożliwiają wydzielenie przestrzeni we wspólnym pomieszczeniu biurowym. Ścianki występują także w wersjach biurkowych, ściennych i sufitowych. Zalety ich użycia są co najmniej dwie. Po pierwsze, skutecznie redukują różnego rodzaju wady akustyczne, a po drugie, tworzą piękne wizualnie przestrzenie. Marki oferują szeroką gamę kolorów i kształtów. Specjalnie dla tych, którzy cenią sobie pracę w skupieniu, Everspace przygotował przegląd najlepszych paneli akustycznych do biura. Szczególną uwagę należy zwrócić na kolekcję Groove marki Marbet Style, która została zaprojektowana przez Tomasza Augustyniaka – wielokrotnie nagradzanego i cenionego projektanta.

Czytaj:   Jak urządzić domowe biuro?

www.everspace.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *