Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Smart rodzina urządzeń kuchennych Franke

Kolekcja urządzeń kuchennych Franke Smart, obejmująca dotychczas piekarniki i zlewozmywaki wzbogacona została właśnie o okapy i płyty indukcyjne. To kolejny krok ku innowacyjności i integralności w gamie produktów tej szwajcarskiej marki.

Na przełomie roku 2017/2018 pojawiają się w segmencie smart AGD nowe produkty Franke, które sprawiają, że gotowanie stanie się jeszcze szybsze i łatwiejsze. Kolekcja urządzeń Franke Smart uzupełniona zostaje o okapy ścienne i aż 6 modeli płyt indukcyjnych w kolorze czarnym i białym.

Czytaj:   Inspirujące zielone dodatki do wnętrza

Okapy ścienne Smart Flat mają zaskakująco minimalistyczną, prostą bryłę, która kryje w sobie niezwykłą moc oczyszczania powietrza z zapachów gotowania, w trybie pracy intensywnej do 500 m3 w ciągu godziny. Okapy Smart Flat dostępne są w szerokości 60 lub 90 cm, przystosowane są do pracy w obiegu zamkniętym. Front okapów Smart Flat wykonany jest z czarnego lub białego szkła oraz stali szlachetnej. Urządzenia posiadają, niezbędną dla wygody i szybkości obsługi funkcję Touch control, czyli sterowania dotykowego. Warto zwrócić uwagę, że okapy serii Smart Flat posiadają energooszczędne oświetlenie LED, którego neutralna barwa jest dobrze przyswajalna przez ludzkie oko i doskonale sprawdza się w strefie gotowania.

Czytaj:   Elegancja ciemnych matowych wykończeń w kuchni           

Funkcjonalnym dopełnieniem okapów Smart Flat są płyty indukcyjne z ciekawie zaprojektowanymi oznaczeniami pól grzewczych. Najnowsze modele płyt w wymiarach 30, 60 i 80 cm oferują odpowiednio 2, 3 lub 4 pola grzewcze. Wszystkie wyposażone są w programowany czas pracy pola, minutnik, wskaźnik ciepła resztkowego oraz blokadę przed dziećmi. Wysokie standardy techniczne w zakresie efektywności i funkcjonalności urządzeń zostały doskonale połączone z minimalistycznym wzornictwem. Przestrzeń kuchenna z dopasowanymi wzorniczo okapami i płytami z linii Smart jest spójna i harmonijna, co sprzyja komfortowi pracy.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *