Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Sofa na metry od VANK

BELONG to sofa, która – niczym klocki lego – pozwala się układać w rozmaite kompozycje. Może być długa, krótka, zgiąć się w narożnik lub pełnić rolę fotela. Może łączyć się w jedną całość, albo tworzyć wygodne wyspy. Stolik uzupełnia i dodatkowo poszerza warianty wykorzystania elementów sofy.

Sofa na metry od VANK

Geometrycznemu i uporządkowanemu konturowi sofy dodano skrzydeł. Są nimi uniesione podłokietniki, nadające całej formie lekkości. VANK_belong pozwala się zrelaksować, ale nie rozleniwia, pozostawiając umysł w stanie gotowości. Jej trwałość i prosta forma trafi w gusta minimalistów.

Czytaj:   Wygoda i design - sofa Mondrian

Miękkie elementy sofy są osadzone na czarnej ramie. VANK_belong dostępna jest między innymi w tkaninie Blazer – wełnie o fakturze przywodzącej na myśl miękki filc oraz Synergy ze szlachetnej wełny nowozelandzkiej dostępnej w aż 75 odcieniach.
Atutem sofy jest również jej uniwersalność. Pasuje ona zarówno do minimalistycznych, nowoczesnych salonów, jak i do przestronnych domowych bibliotek czy gabinetów.

Czytaj:   Funkcjonalne dekoracje sufitowe

Odnajdzie się również we wnętrzach komercyjnych: recepcjach, foyer hotelowych, czy pomieszczeniach biurowych służących mniej formalnym spotkaniom.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *