Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Styl skandynawski w Twoim domu

Dominująca w skandynawskich wnętrzach prostota i minimalizm udowadnia, że nawet z pozoru ascetyczne wnętrze potrafi być funkcjonalne

Przechowywanie rzeczy może być trudne. dynawCenna porcelana babci, kolekcja rzadkich winylowych płyt czy książek, które zbieramy latami z różnych miejsc, czy chociażby dokumenty i paragony – potrzeby przechowywania każdego z nas są inne. Niezależnie od tego, czy urządzasz swoje pierwsze mieszkanie, czy przenosisz się do wymarzonego domu, system przechowywania musi w pełni odpowiadać Twoim potrzebom. To musi być proste, a zarazem sprawiać, że będziesz w pełni zadowolony. System regałów Copenhagen oferuje to wszystko, a nawet więcej!
Morten Georgsen, projektant Copenhagen podkreśla, że prostota i funkcjonalność to podstawowe wartości, którymi kieruje się BoConcept. Funkcjonalne wzornictwo bardzo często projektowane jest z uszczerbkiem na wyglądzie estetycznym. Czemu – skoro możemy mieć i to i to?
Elastyczność jest kluczem do wszystkiego. Potrzebujesz prostego i stylowego regału na książki? Użyj jedynie podstawowego modułu. Potrzebujesz chronić cenne skarby w jadalni? Dodaj przednie szyby. Potrzebujesz dyskretną, ale funkcjonalną przestrzeń? Stwórz dodatkowe pojemne i przestronne szuflady, tworząc zamkniętą przestrzeń. Potrzebujesz miejsca do pracy? Dodaj biurko, które idealnie nadaje się do domowego biura. Uchwyty zaprojektowane są tak, aby były funkcjonalne i dobrze się prezentowały. Wysokości są skalowane, więc nie ma obawy ze nie zmieszczą się pod sufitem.

System regałów dostępny jest w starannie wybranej gamie kolorystycznej – w tym zupełnie nowej odsłonie brązu z odcieniami zieleni. Stworzony z materiałów najwyższej jakości oraz z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół, Copenhagen to regał na który wszyscy czekali. Powitaj go w swoim domu!

Czytaj:   Lustrzane światło na schodach – nowatorskie oprawy LED

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *