Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wybrane meble bez VAT w Black Red White

Black Red White w ramach kolejnego etapu rebrandingu przedstawia drugą odsłonę kampanii reklamowej „Moja Planeta. Dom”. W październiku uwaga skupiona jest na urządzeniu pokoju nastolatka i towarzyszy temu promocja na wybrane meble. Nowy spot jest prezentowany w telewizji i w Internecie.

Meble bez VAT_ Black Red White

Drugi etap rebrandingu marki Black Red White ma na celu dotarcie do większej liczby potencjalnych Klientów i zaprezentowanie nowego wizerunku. Hasło przewodnie zmian w firmie – „Moja Planeta. Dom” – obrazuje świeże podejście do aranżacji domu jako tworzenia niepowtarzalnych wnętrz, w których można się relaksować i spędzać czas z bliskimi. Black Red White za zadanie stawia sobie pomoc w stworzeniu idealnego domu, dopasowanego do wizji Klienta.

Czytaj:   Podano do stołu – najmodniejsze zastawy stołowe

Black Red White przygotowało z okazji kampanii atrakcyjne oferty cenowe – „Wybrane meble bez VAT”, które obowiązują do 7 października. Wybrane produkty z kolekcji młodzieżowej dostępne są w promocyjnych cenach obniżonych o wartość podatku VAT, dzięki czemu podczas jesiennej metamorfozy wnętrz jeszcze łatwiej zaaranżować dom wedle własnego, niepowtarzalnego pomysłu. Do 19 października można również kupić bez VAT kuchnie na wymiar.

Czytaj:   Kolekcja Mezo od Black Red White w nowej odsłonie bieli

Promocja „Wybrane meble bez VAT” obowiązuje od 1 do 7 października 2015. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *