candellux

Życie Robinsona Crusoe na bezludnej wyspie można określić jednym słowem – minimalizm. Nie miał on bowiem dostępu do jakichkolwiek przedmiotów, którymi my posługujemy się na co dzień. Z inspiracji do skromnych, delikatnych i oszczędnych form powstały lampy ROBINSON. Ich klasyczna kolorystyka bieli i czerni oraz mocny detal w postaci kolorowego wnętrza wniosą do naszego domu spokój i jednocześnie orzeźwienie.

Orzeźwiająca stylistyka

Czytaj:   Czyszczenie kabiny prysznicowej

Kolekcja Robinson marki Candellux to trzy modele lamp w dwóch wariantach kolorystycznych: połyskującej bieli oraz matowej czerni. Trzon w odcieniu surowego drewna sosnowego dodaje im naturalności. Kontrastowa, masywna konstrukcja sprawia wrażenie scentralizowania światła w obrębie klosza, a zastosowanie intensywnych kolorów wewnątrz lampy powoduje efekt rozproszenia światła. Wnętrze białych modeli Robinson zostało pomalowane na żółto, natomiast czarnych – na złoty odcień. Regulowana linka gwarantuje możliwość wszechstronnego montażu lampy – zastosowanie jako centralnego źródła światła w salonie bądź nad stołem w jadalni.

Czytaj:   Oświetlenie jest niewątpliwie jednym z najgorętszych trendów w 2018r.

Podwójna funkcjonalność

Idealne oświetlenie powinno spełniać nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. W myśl tej zasady lampy Robinson, poprzez subtelną kolorystykę i geometryczne kształty, stanowią ponadczasowy element ozdobny w każdym wnętrzu. Połączenie smukłych kształtów z klasycznymi barwami powoduje, że lampy znajdują szerokie zastosowanie w każdym pomieszczeniu wzbogacając go o unikatowy, nowoczesny charakter. We wnętrzach, w których przeważa surowy minimalizm, będą stanowić idealne dopełnienie stylizacji. Zastosowanie lamp jako elementu dekoracyjnego odświeży wizerunek przytulnego salonu przełamując jego romantyczny charakter, nadając tym samym wnętrzu pazura.

Czytaj:   Panele podłogowe czy parkiet – co wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here