Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Na co zwrócić uwagę przy wyborze garderoby

Garderoba szczególne miejsce w ofercie Polifromu. Włoska marka wyniosła ją do rangi eleganckiego i luksusowo wykończonego mebla.
garderoba

Obecnie w ofercie znajdziemy szesnaście modeli szaf i regałów oraz dwie komody-wyspy, które można ze sobą zestawiać w zależności od potrzeb. Projektowanie indywidualnych aranżacji umożliwia modułowa konstrukcja mebli oraz ogromny wybór najwyższej jakości wykończeń. Najbardziej lubianym rodzajem garderoby jest walk-in wyposażony w otwarte regały. W zależności od powierzchni pomieszczenia możliwe jest łącznie systemów regałów otwartych z szafami z drzwiami pełnymi lub przeszklonymi. Dodatkowo w garderobie walk-in pojawić się może również wyspa-komoda do przechowywania dodatków z pomocniczym blatem do składania ubrań. Wśród systemów regałów do wyboru mamy klasyczny Senzafine oraz innowacyjny Ubik z konstrukcyjnymi plecami, na których zawieszane jest różnego rodzaju wyposażenie.

Czytaj:   Księżyc w pełni w Twoim domu - nietypowa lampa

Tam, gdzie liczy się każdy centymetr sprawdzają się szafy. Poliform proponuje  aż 14 rodzajów, które różnią się szerokością drzwi, sposobem otwierania oraz rodzajem uchwytów. Najnowszym modelem jest Skin. Uwagę zwracają również Ocean i One z wielkoformatowymi przesuwnymi drzwiami, czy też wyjątkowo luksusowy Bangkok z drzwiami wykończonymi skórą z dekoracyjną aluminiową listwą i precyzyjnymi detalami przeszyć.

Czytaj:   Nowości Leroy Merlin 2016 – Modne i stylowe drzwi wewnętrzne

 

Elementy wyposażenia pokryte są nowoczesną wielowarstwową melaminą, która doskonale odwzorowuje rysunek i fakturę różnych rodzajów drewna. Ten rodzaj wykończenia pojawia się również na drzwiach. Na frontach znajdziemy także szkło, fornir, skórę i lakier. Z kolei modny efekt przeszklonej witryny z ubraniami dadzą modele garderób Fitted i Ego. Niezależnie od wybranego modelu, preferowanego układu mebla, czy rodzaju wykończenia modele Poliformu są przemyślanymi w detalach, funkcjonalnymi garderobami o wyrafinowanym wzornictwie. Markę oferuje www.mood-design.pl

Czytaj:   Jak stworzyć idealną garderobę?

 

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *