Czas na wymianę lodówki w Twojej kuchni? Zobacz, czym kierować się przy wyborze nowego modelu. Płatność ratalna pozwala wybrać nawet bardziej zaawansowane technologicznie chłodziarki bez narażania na szwank domowego budżetu. Która z wybranych lodówek najlepiej spełni oczekiwania?

Czym się kierować przy wyborze lodówki?

Planując zakup nowej lodówki, uwzględnij przede wszystkim możliwości i wymagania swojej rodziny. Rodzinie dwu- czy trzyosobowej w zupełności wystarczy lodówka jednodrzwiowa. Większa liczba domowników wymaga urządzenia o dużej pojemności, zarówno zamrażarki, jak i części chłodzącej. Dlatego rodzinom wielodzietnym polecane są lodówki dwudrzwiowe. Po decyzji o wyborze właściwego rozmiaru, czas na wybór klasy energetycznej. Trzeba mieć na uwadze, że zniknęły używane do niedawna klasy energetyczne od A do A++++, a pojawiły się oznaczenia od A do litery G. Ta ostatnia zużywa sporo energii, pierwsza zaś należy na razie do w pełni energooszczędnych lodówek przyszłości. Kluczowym czynnikiem często jest również atrakcyjna cena lodówki. Tańsze modele renomowanych marek nie posiadają może wszystkich najnowszych gadżetów, są za to ekonomiczne w zakupie i użytkowaniu.

Minimalna rata, maksymalna jakość

Chłodziarko-zamrażarka AMICA FK2695.2FTX z technologią wykonania półek SafetyGlass wytrzyma nawet duże ciężary. Ten przystępny cenowo model od firmy Amica posiada także funkcję NoFrost, dzięki której zapomnisz o corocznym odmrażaniu lodówki. Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co przekłada się na brak szronu we wnętrzu lodówki. Stała temperatura i wilgotność zmniejsza także ryzyko rozwoju niekorzystnych bakterii oraz przedłuża świeżość produktów spożywczych. Specjalny pojemnik na warzywa i owoce pozwoli im zachować także swój zapach i smak.

Przestronna lodowka z wyższej półki

Jeśli wymiana lodówki wiąże się w Twojej głowie z lepszą organizacją przestrzeni i mnóstwem dodatkowego miejsca na zapasy, sprawdź możliwości modelu Whirlpool WB70I 952 X AQUA. Sprzęt ten posiada nie tylko technologię bezszronową NoFrost, ale też wbudowane czujniki temperatury, które automatycznie dostosowują warunki do przechowywanej żywności. Temperatura we wnętrzu lodówki zacznie spadać także wtedy, gdy będziesz do niej wkładać nowe produkty. Pojemność lodówki to aż 304 litry, przy jedynie o połowę mniejszej zamrażarce. Klasa wydajności energetycznej tego modelu od Whirpool to E, czyli o klasę wyżej od wymienionej wcześniej lodówki Amica. Lodówka wyposażona jest także w dystrybutor wody wraz z filtrem, który zapewnia czystą i chłodną wodę do picia.

Dwudrzwiowa lodówka na większe potrzeby

Chłodziarko-zamrażarka Samsung RF65A977FSG Fam. Hub o parze drzwi, o pojemności ponad 600 litrów oraz połączeniu prze WiFi  z aplikacją mobilną ułatwi życie wielodzietnym rodzinom. Wbudowany wyświetlacz umożliwia ręczne sterowanie pracą podwójnej zamrażarki i lodówki. W zamrażarce, tak samo jak w chłodziarce, znajdziecie półki na drzwiach, upraszczające znalezienie potrzebnych rzeczy bez strat energii. Lodówka Samsung zawiera także komorę Fresh Zone, przedłużającą życie owoców i warzyw wymagających odpowiedniej temperatury. Dynamiczny system chłodzenia to gwarancja zachowania wysokiej jakości żywności.

Gdzie szukać swojej wymarzonej lodówki?

Sprawdź lodówki na sferis.pl, zanim podejmniesz się zakupu konkretnego modelu. Wiele opcji klas energetycznych, pojemności oraz systemów chłodzenia pozwoli Ci dokonać jedynego słusznego wyboru. Nowe lodówki z gwarancją producenta i dostawą do domu – tylko na naszej witrynie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj