Obrus w jadalni, większości osób kojarzy się z babcinymi koronkami i haftami. Oczywiście na rynku dostępne są piękne, misterne, ręcznie robione na szydełku obrusy, ale można znaleźć także piękne wzorzyste obrusy, które znacznie ożywią twoją jadalnię i sprawią, że każdy posiłek będzie przyjemnością. Oto 7 wzorzystych obrusów do twojej jadalni. 

Obrus w leśnym motywie, z pewnością przyniesie dużo radości twojemu dziecku. O ile przyjemniej jest jeść obiad w towarzystwie kolorowych słoników, tygrysków i sówek. Taki obrus może być także sposobem na przekonanie małego niejadka do jedzenia posiłków.

Czytaj:   Wykładziny elastyczne PVC - rodzaje i charakterystyka
obrus4
Źródło: http://es.aliexpress.com/

Niezwykle kolorowy obrus, rodem jak z amerykańskich barów. Aby całość była spójna i jeszcze bardziej odjazdowa (o ile to w ogóle jeszcze możliwe, przy takim obrusie) możesz dokupić materiał na obrus, z którego uszyjesz poszewki na poduszki oraz obicie do krzeseł lub poduszki na krzesła. Z pewnością jajecznica na boczku czy naleśniki z syropem klonowym, jedzone na takim obrusie, będą smakowały zupełnie inaczej.

obrus3
Źródło: http://es.aliexpress.com/

Jasna jadalnia, duże, otwarte okna, świeże kwiaty w wazonie i kubek ulubionej kawy – to wizja idealnego śniadania, która czasem jest niemożliwa do zrealizowania, choćby ze względu na panujące za oknem warunki atmosferyczne. Sposobem na to jest piękny, kwiecisty obrus, który o każdej porze roku wprowadzi do twojego wnętrza wiosnę. W połączeniu z drobną kratką lub groszkami, stworzą sielską atmosferę w jadalni.

Czytaj:   100 salonów - 100 opinii na temat salonów
obrus2
Źródło: http://zoer.smoothstones.net/

Elegancki kwiecisty print, w niewielu kolorach, to przepis na stylową kuchnię. Białe ściany, białe dodatki i białe meble w połączeniu z białą porcelaną, będą doskonale wyglądały zarówno podczas rodzinnego śniadania jak i eleganckiej kolacji dla gości.

obrus1
Źródło: http://ko.aliexpress.com/

Bardzo wzorzysty motyw na obrusie, znacznie ociepli wnętrze. Świetnie wygląda zwłaszcza w połączeniu z drewnianymi meblami. Nie nadaje się raczej na wytworne kolacje, ale na spotkanie z przyjaciółmi jest idealny.

Czytaj:   Meble salonowe w stylu lat 60-70-tych
obrus6
Źródło: http://www.aliexpress.com/

Elegancka Pani Domu powinna się starać o to, żeby jej dom wyglądał tak wytwornie jak ona sama. Nic nie robi takiego wrażenia na gościach, jak pięknie przystrojony stół. Obrus utrzymany w podobnej konwencji co obicie krzeseł, to bezpieczny wybór, jeśli boisz się, że możesz nie pogodzić ze sobą różnych printów.

Źródło: http://decoritem.com/
Źródło: http://decoritem.com

Delikatny lniany obrus, w subtelne pasy, w stonowanych kolorach to doskonały wybór na obiad w ogrodzie.

Źródło: http://vi.sualize.us/
Źródło: http://vi.sualize.us/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here