Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Luksus w standardzie – nowa seria kabin, drzwi wnękowych i parawanów nawannowych od firmy Radaway

Kabina prysznicowa nie musi być zwyczajna. Może wyróżniać się nowoczesnym wzornictwem, eleganckimi detalami, innowacyjnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością, a przede wszystkim komfortem użytkowania. Dowodem jest nowość w ofercie firmy Radaway. Seria Arta, którą tworzy aż 12 modeli kabin prysznicowych i drzwi wnękowych, to ukłon w stronę najbardziej wymagających użytkowników!

luksus w standardzie

Komfortowe innowacje

Seria Arta została zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą spełnić swoje marzenie o luksusowej i funkcjonalnej łazience. Serię tworzą zarówno kabiny narożne, drzwi wnękowe, jak i parawany nawannowe. To, co je wyróżnia, to m.in. innowacyjne rozwiązania w zakresie mocowania, mechanizmu otwierania drzwi czy eleganckie chromowane elementy kabiny. Drzwi we wszystkich modelach serii Arta, wykonane z 8 mm hartowanego szkła, otwierane są wahadłowo, tj. do wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Dzięki temu tworzą szerokie i wygodne wejście. Na uwagę zasługuje także innowacyjny system mocowania przy pomocy zawiasów wahadłowych, łączących bezpośrednio szybę ze ścianą lub szybę z szybą. Kabiny z serii Arta możemy zamontować zarówno z listwą progową, jak i bez niej. Z kolei mechanizm unoszący i opuszczający drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki oraz wpływa na cichą i bezawaryjną pracę.

Czytaj:   Co należy wiedzieć podczas wyboru drzwi łazienkowych?

luksus w standardzie

Piękno tkwi w szczególe

Oprócz walorów użytkowych, wszystkie modele serii Arta wyróżniają się nowoczesnym designem. Elementy kabiny, takie jak profile, zawiasy i uchwyty, wykonane zostały w standardzie w technologii Chrome+, zapewniającej większy połysk. Dzięki temu współgrają estetycznie z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki, np. bateriami umywalkowymi lub deszczownicami.

luksus w standardzie

Utrzymanie kabiny w czystości jest szybkie i łatwe, dzięki zawiasom zlicowanych z taflą szkła oraz powłoce EasyClean, która zapobiega powstawaniu osadów i zacieków. Istnieje także możliwość zamówienia kabiny prysznicowej z powłoką ShowerGuard, która nie wymaga systematycznego odświeżania i gwarantuje dożywotnio czystość oraz połysk szkła.

Czytaj:   Czyszczenie kabiny prysznicowej

luksus w standardzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *