Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowoczesność ponad czasem – nowe przyciski spłukujące TECEnow

Są ekstra płaskie, minimalistyczne i wyznaczają najnowsze standardy w zakresie rozwiązań sanitarnych – mowa o nowej serii przycisków spłukujących TECEnow. Ich klasyczne wzornictwo docenią zarówno zwolennicy subtelnych, eleganckich detali, jak i fani ponadczasowych rozwiązań.

New is NOW

To, co wyróżnia nową serię przycisków firmy TECE to minimalistyczny design i wyjątkowo płaska struktura – klawisze zlicowane są bowiem z powierzchnią płytki. Przyciski TECEnow wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa i dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, chromowanym matowym oraz połyskującym. Dzięki klasycznemu wzornictwu znajdą zastosowanie w większości sytuacji aranżacyjnych – podkreślą zarówno minimalistyczny, jak i nowoczesny charakter wnętrza.

Czytaj:   Wielofunkcyjne oświetlenie łazienkowe

TECEnow

W ramach możliwości

Przyciski TECEnow mogą być montowane standardowo lub w wersji zlicowanej z płytką ścienną. W przypadku montażu zlicowanego wymagana jest specjalna ramka dystansowa, dzięki której możliwy jest także montaż w cienkiej zabudowie ściennej o grubości poniżej 15 mm. Ramka o wymiarach 220 x 150 x 5 mm dostępna jest w wariantach kolorystycznych przycisków TECEnow. Montaż zlicowany wymaga dodatkowo zastosowania ramki montażowej do WC.

Przyciski z serii TECEnow opierają się na sprawdzonej technologii spłukiwania dwoma ilościami wody i są zgodne ze wszystkimi spłuczkami TECE. Mogą być uruchamiane z przodu lub od góry i są kompatybilne z płytką maskującą z koszem na kostkę czyszczącą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *