Jeśli nie masz ochoty na oglądanie telewizji, nie musisz rezygnować z filmów, seriali czy też śledzenia wydarzeń sportowych na bieżąco. Zamień po prostu zwykłą telewizję na Apple TV! Nie tylko niczego nie stracisz, a wręcz przeciwnie – możesz na nowo odkryć, jak może być przyjemna nieprzerywana reklamami rozrywka.

Czego potrzebujesz, aby wejść w świat TV Apple? Wyjaśniamy i doradzamy, dlaczego warto poznać to rozwiązanie.

Dlaczego warto wybrać Apple TV?

Zwykłe oglądanie telewizji niesie ze sobą wiele niedogodności. Emisja treści odbywa się w ściśle wyznaczonych godzinach, które nie zawsze muszą Ci pasować, należy przed nimi – a nierzadko w trakcie – obejrzeć blok reklamowy, który skutecznie może zepsuć klimat oglądanych programów. TV Apple pozwala Ci oglądać co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz!

Jest to platforma działająca na zasadzie abonamentu miesięcznego. Za niewielką opłatę dostajesz dostęp do wielu filmów oraz seriali – w tym stworzonych specjalnie dla Apple, czyli Apple Originals. Ale na tym nie koniec! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać także produkcje z innych platform. Ponieważ jest to Apple TV 4K wraz ze wsparciem dla Dolby Atmos, zawsze masz najlepszą jakość audio i wideo.

To jeszcze nie wszystko. Dzięki TV Apple możesz skorzystać również z internetu i takich aplikacji, jak YouTube, Spotify czy serwisu gamingowego producenta – Apple Arcade. Dzięki Apple bawisz się jak chcesz i kiedy chcesz!

Jak zacząć przygodę z TV Apple?

Jeśli chcesz zacząć korzystać ze wszystkich możliwości Apple TV 4K, potrzebne będą dwie rzeczy. Pierwsza to zarejestrowanie swojego konta i opłacenie subskrypcji. Druga – przystawka, którą możesz nabyć w iDream. Dostępna jest w dwóch wersjach, różniących się ilością dostępnej pamięci wewnętrznej: 64 lub 128 GB. Dzięki niej możesz zapisać treści do późniejszego obejrzenia w dowolnej chwili! Sama przystawka doskonale współpracuje z nowoczesnymi telewizorami wielu producentów. Ponieważ zalicza się do ekosystemu Apple, możesz używać iPhone jako pilota.

A co z abonamentem? Za Apple TV cena jest bardzo przystępna, a płaci się bezpośrednio Apple, wykorzystując w tym celu tę samą metodę, która została wybrana dla iCloud+ czy Apple Music. Zanim zapłacisz, możesz przetestować możliwości dzięki siedmiodniowemu okresowi próbnemu, który jest darmowy.

Jeśli cenisz sobie niczym nieograniczoną rozrywkę bez rozpraszania, Apple TV to coś idealnego dla Ciebie! Dlatego już dzisiaj zajrzyj na stronę iDream i zamów przystawkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj