Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Praktyczna garderoba – jak ją zorganizować

Jeśli marzycie o garderobie w swoim domu lub w mieszkaniu to warto zastanowić się nad maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni, którą możemy przeznaczyć na garderobę. Właściwa organizacja miejsca sprawi, że znajdziemy miejsce na dodatkowe rzeczy (niekoniecznie ubrania). Praktyczna garderoba, to najlepsze rozwiązanie na funkcjonalne zagospodarowanie dużych i małych rzeczy. Oprócz funkcjonalności ważne jest również segregowanie. Pozwoli ono o wiele łatwiej przejrzeć i znaleźć ubrania, które chcielibyśmy danego dnia założyć.

 

Wszyscy kochamy programy o domowych metamorfozach. Wspaniale się je ogląda, ale zwykle ciężko takie pomysły wdrożyć we własnym domu. Dzisiaj z pomocą przychodzi nam firma, która specjalizuje się z garderobach. Peka podpowiada, jak uporządkować przestrzeń szafy lub garderoby, tak by korzystanie z niej stało się dla nas czystą przyjemnością i nie zajmowało nam wiele cennego czasu.

Jeśli dobrze znasz problem ze znalezieniem ubrań czy dodatków. Z trudem utrzymujesz porządek w szafie i wciąż zastanawiasz się co na siebie włożyć – to znaczy, że Twoja przestrzeń przechowywania potrzebuje metamorfozy. Na szczęście, zwykle wystarczy wprowadzić kilka prostych zmian. Oto propozycje firmy Peka, które uporządkują przestrzeń w garderobie bądź szafie na ubrania. Rozwiązania, które uporządkują przestrzeń szafy czy garderoby i ułatwią wszelkie poszukiwania, aby korzystanie z niej stanie się przyjemnością

Czytaj:   Home Concept – nowe pomysły na Twój dom

BUTY

Największe marzenie każdej kobiety, to aby wszystkie zamieściły się w garderobie i były łatwe do znalezienia. Zobacz, jak możesz je uporządkować i gdzie znajdziesz dla nich miejsce w swojej garderobie! Nasza propozycja do przechowywania obuwia to specjalne wkłady. Zostały one wyprofilowane tak, aby zmieścić dwa rzędy butów. W ten sposób można łatwo utrzymać czystość. Mogą być one umieszczone na półce lub w szufladzie. Szuflada zdecydowanie ułatwia sięganie po buty i ich wyjmowanie. Jeśli wolisz otwartą przestrzeń, możesz także nałożyć wkład na płytę wysuwaną na prowadnicy. Wkład ma szerokość 1060 mm, ale łatwo można go przyciąć na dowolną szerokość. Specjalny kształt pozwala na zakrycie płyty podtrzymującej. Teraz w ofercie także w kolorze antracytowym. Współczesna praktyczna garderoba wymaga takiego rozwiązania.

KRAWATY

Wygodna garderoba to również taka, w której będzie mógł odnaleźć się Twój partner. Nie zapominaj o nim i raz na zawsze pozbądź się pytań o to, gdzie jest krawat w odpowiednim kolorze. Możesz użyć w swojej garderobie gotowych rozwiązań – to prostsze niż myślisz! Funkcjonalne wieszaki na krawaty i paski ułatwią utrzymanie porządku w garderobie. Wieszaki są chromowane oraz w gumowych osłonkach co zapobiega zsuwaniu się przechowywanych produktów. Można zamontować je do prawego lub lewego boku.

Czytaj:   5 kroków do garderoby idealnej

SPODNIE

Czyli coś zarówno dla Pań, jak i dla Panów uporządkowane w jednym miejscu i bez zagnieceń. Wieszaki na spodnie to niezwykle praktyczny element garderoby dzięki któremu wszystko będzie zawsze na swoim miejscu. Specjalne gumowe osłonki zabezpieczają przed zsuwaniem się spodni z wieszaka. Najbardziej przydatnym elementem garderoby są z pewnością wieszaki na spodnie. Taki właśnie jest wieszak LINA! W skład kompletu wchodzi 9 wieszaków, ale w razie potrzeby można zakupić kolejne 3. W systemie Lina wieszaki wiszą niezależnie od siebie. Mogą być przesuwane i łatwo wyjmowane na zewnątrz. Wieszaki mogą być również zawieszone na tradycyjnym drążku. Kolejną propozycją przechowywania spodni jest wieszak z drążkami. To popularne rozwiązanie zawiera 10 chromowanych, ruchomych wieszaków pokrytych antypoślizgowym materiałem, ze srebrnym stelażem. Uniwersalny montaż do prawego lub lewego boku.

Czytaj:   Szare dodatki we wnętrzach

EXTENDO

Tradycyjne półki idealnie zastąpią wygodne wysuwane półki EXTENDO to dobra organizacja oraz wygoda sięgania. Od kiedy nauczymy się z nich korzystać z pewnością nie zechcemy wrócić do używania tradycyjnych półek. Są znacznie wygodniejsze w codziennym użytkowaniu, a także gwarantują porządek i naprawdę ułatwiają szukanie nawet najmniejszego przedmiotu w dużej szafie.

STEPOLO

Praktyczna garderoba – idealne dopełnienie

Bywają sytuacje, że nie do wszystkiego mamy łatwy dostęp. Czasami musimy wspiąć się wyżej, aby sięgnąć do półki pod sufitem. Z drabinką STEPOLO nic nie jest poza zasięgiem Twoich rąk. Specjalne profile umożliwiają przechowywanie drabinki pod blatem lub na boku szafki. Dzięki temu drabinka jest praktycznie niewidoczna, gdy nie jest nam potrzebna. Stworzona z lekkiej i wytrzymałej aluminiowej konstrukcji ma obciążenie do 120 kg. Aby dopasować się do Twoich potrzeb w ofercie występuje drabinka jedno- i dwustopniowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *