Ceramika Paradyż

Kolekcja płytek ściennych Rondoni została wyróżniona w XV edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku”, który promuje najlepsze produkty dostępne na polskim rynku wyposażenia łazienkowego. Wyniki plebiscytu zostały przedstawione podczas III Forum Branży Łazienkowej, które odbyło się 5 kwietnia br. w Warszawie.

Nagrodzona kolekcja płytek ściennych Rondoni to jedna z propozycji Ceramiki Paradyż w modnym, „cegiełkowym” formacie. Dyskretny wzór, charakterystyczny dla estetyki shabby chic, sprawia, że płytka wygląda jak kawałek drewna o delikatnym, jasnym zabarwieniu. Naturalna struktura oraz przetarcia na brzegach kafli podkreślają charakter starych, drewnianych desek. Rondoni dostępna jest w trzech subtelnych kolorach: białym, beżowym i błękitnym. Uzupełnieniem kolekcji są dekoracyjne inserta z motywami kwiatowymi i roślinnymi, przypominające rękodzieło w stylu découpage. Jej format oraz oryginalne wzornictwo sprawiają, że stanowi świetną bazę do rustykalnych lub prowansalskich aranżacji łazienek, kuchni czy salonów.

Czytaj:   Design do kwadratu – pierwszy wśród polskich producentów format gresu 75x75

„Łazienka – Wybór Roku” jest jedynym na polskim rynku konkursem promującym produkty wyposażenia łazienkowego. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych spośród tych, które pojawiły się na rynku w ostatnim roku. Produkty zgłaszane są przez producentów oraz dystrybutorów. Oceny dokonuje jury, w skład którego wchodzą architekci, projektanci, reprezentanci salonów z wyposażeniem łazienkowym, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz redakcja magazynu Łazienka. Kapituła konkursu bierze pod uwagę przede wszystkim walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z polskim prawem oraz relację ceny do jakości.

Czytaj:   Wybieramy wannę do łazienki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here