białe meble

Najnowsze trendy we wnętrzach pełne są kolorów o zdecydowanych odcieniach i materiałów dających poczucie przepychu. Trendy przecież muszą się zmieniać. Wiele osób decyduje się na duże zmiany w swoim otoczeniu, ale większość woli bezpieczną klasykę. Wybiera więc sprawdzone białe meble w wydaniu glamour.

 

białe meble

Białe meble w wersji glamour z Clue Studio

Czy może być coś bardziej ponadczasowego od wnętrza tonącego w bieli? Ten kolor do salonu proponuje Eichholtz, jednak tym razem nie ma to nic wspólnego z zimnym minimalizmem. Przeciwnie, holenderska marka lansuje biel w wersji glamour. Żeby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na sofy i fotele efektownie pikowane w stylu capitone lub zdobione misternymi przeszyciami. Nawet nowoczesne modele wypoczynkowe Eichholtz dają poczucie przytulności, a to za sprawą szerokich, miękkich poduszek zapraszających do wypoczynku.

Czytaj:   5 powodów, dla których Polacy kochają duński design

białe meble

białe meble
białe meble w salonie

stylowe dodatki

Doskonale komponują się z nimi stoliki kawowe z marmurowymi blatami o pięknym rysunku kamienia, przełamującymi monochromatyczny charakter aranżacji. Wnętrze świetnie ocieplają również miedziane lampy lub prosty beżowy dywan. Inną propozycją jest podkreślenie bieli mebli wypoczynkowych i ścian. Można to zrobić wprowadzając do salonu stoliki kawowe i konsole w lśniących chromem wykończeniach. Dodatkowy błysk wnętrzu dają kryształowe żyrandole, kinkiety i lustra.

Czytaj:   Siła kontrastów w wystroju wnętrz

białe meble – czas na zmiany

Dobrze zaprojektowane wnętrze potrafi zadecydować o jakości życia. To, w jakim wnętrzu przebywamy, wpływa na nasze samopoczucie. Perfekcyjne połączenie estetyki ulubionego stylu z zachowaniem użyteczności aranżacji, pozwoli ci osiągnąć harmonię i szczęście na co dzień.

Więcej inspiracji do zaaranżowania eleganckiego i ponadczasowego domu znajdziemy w salonie Clue Studio. www.clue-studio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here