Catellani & Smith

Lampy nie muszą być nudnym dodatkiem do wnętrza. W sprzedaży znajdziemy obecnie designerskie produkty, które od razu przyciągają wzrok i wprowadzą luksusową atmosferę do każdej przestrzeni. Gdy poszukujemy lamp jedynych w swoim rodzaju, warto zwrócić uwagę na produkty od włoskiego producenta Catellani & Smith. Zachwycają od pierwszego wejrzenia!

 

Polacy coraz częściej decydują się na designerskie oświetlenie. W sklepach możemy znaleźć wiele niezwykłych lamp, które same w sobie stanowią dzieła sztuki użytkowej. Powstają z naciskiem na to, aby zachwycać i olśniewać swoim wyglądem. Do ich produkcji stosuje się starannie wyselekcjonowane materiały dające niesamowity efekt, mają formy, które nie są spotykane u innych marek. Oczywiście, za takie lampy zapłacimy więcej niż za te najbardziej popularne, ale za to będą one unikatowym dodatkiem do aranżacji salonu, sypialni czy innych wnętrz.

Czytaj:   Jak wybrać lampę stojącą?

Gdy poszukujemy niezwykłych lamp przyciągających uwagę, warto sprawdzić ofertę włoskiego producenta Catellani & Smith, który znany jest ze swoich niezwykłych lamp tworzonych ręcznie. Wśród nich znajdziemy też lampy, które śmiało można nazwać biżuteryjnym, ponieważ połyskują złotem i srebrem, dając naprawdę ekskluzywne wykończenie przestrzeniom, w którym się znajdą.

Wielbiciele złota powinni zapoznać się przede wszystkim z kolekcje Macchina della Luce i Luce d’Oro, do której zaliczają się lamp wykończone malutkimi płatkami złota oraz miedzi, dzięki czemu wspaniale połyskują w świetle. W kolekcji znajdziemy lampy wiszące składające się ze złotych dysków, także nietypowe lampy stojące o zakręconych podstawach.

Czytaj:   Kuchnia jeszcze smaczniej oświetlona

Z kolei ci, którzy przepadają za delikatnym srebrem, powinni zobaczyć kolekcję Fil de Fer Catellani & Smith, która bazuje na kolorze srebra. W kolekcji znajdują się ręcznie robione lampy z aluminiowego drutu, które formowane są w okrągłe kule. W ich środku znajdują się malutkie żarówki rozświetlające wnętrze kul i dające dzięki temu niesamowity efekt. W sprzedaży znajdziemy lampy wiszące, kinkiety oraz lampy stojące.

Czytaj:   Oświetlenie w industrialnym stylu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here