Piękna zastawa nie tylko sprawia, że dania prezentują się lepiej, ale też działa na nasze zmysły. Warto więc zadbać o wizualną sferę naszego stołu – nakrycie, szkło i akcesoria, dzięki którym wspólne posiłki w gronie rodziny lub znajomych będą niezapomnianymi chwilami. Oto stylowe kolekcje na elegancki stół, dostępne na AlmiDecor.com.  

Zastawy stołowe Dibbern
Zastawy stołowe niemieckiej marki Dibbern są eleganckie i ekskluzywne. W ofercie AlmiDecor znajdują się m.in. kolekcje: Gold Leaf – to biała porcelana z pięknymi dekorami w postaci liści, wykonanych z 24-karatowego złota, Golden Forest – biała porcelana z motywem drzewa z 24-karatowego złota, Golden Lane to biała porcelana ze złotą obwódką, oraz Carrara – biało-szara porcelana z motywem inspirowanym marmurem.

AlmiDecor_elegancki stół_Vista Alegre zastawa Domo Platinum.jpg

Propozycje od Vista Alegre, portugalskiej fabryki porcelany, to wyrafinowane zastawy Domo Platinium oraz Terrace.

Pierwsza z nich to kolekcja wysmakowanej białej porcelany z platynowym obramowaniem. Natomiast Terrace to klasyczna, bogato zdobiona zastawa w kolorze białym i różowym, z ręcznie malowanymi, złotymi detalami.

Akcesoria stołowe i szkło
Uzupełnieniem pięknej zastawy będą stylowe akcesoria stołowe – srebrne serwetniki, tace i mise (np. z kolekcji AlmiDecor – Glam i Canoe) oraz szkło – karafki, kieliszki i wazony ze szkła kryształowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj