Szafa parowa nie jest urządzeniem, które każdy z nas posiada w domu. Warto jednak dowiedzieć się, czym jest i jak działa, gdyż może się okazać, że sprzęt ten jest skrojony na miarę właśnie Twoich potrzeb. Jak używać szafy odświeżającej ubrania i jakie są jej najważniejsze zalety? Podpowiadamy, czym warto kierować się podczas wyboru idealnej, parowej szafy!

Jak działa szafa parowa?

Wspomniana szafa parowa to urządzenie, z pomocą którego możesz zdezynfekować lub odświeżyć swoje ubrania. Każdy z nas doskonale wie, że bardzo często odzież nie nadaje się do prania już po pierwszym jej założeniu. Rzeczywiście niezbędne jest delikatne odświeżenie, ale niekoniecznie pranie, które również może wpływać niekorzystnie na żywotność tkanin. Właśnie w takim przypadku idealnym wyborem będzie szafa parowa. Z jej pomocą możesz zdezynfekować ubrania, odświeżyć je czy usunąć zagniecenia. 

Szafa odświeżająca ubrania – zalety

Jakie zalety ma korzystanie z szafy parowej? Na pewno dzięki niej rzadziej będziemy korzystać z pralek i suszarek. Cykl prania może być niezwykle długi, a jeżeli dodamy do tego jeszcze proces suszenia, to może okazać się, że zabraknie nam niezbędnego czasu. Co jeżeli musimy przygotować ubrania na wyjazd czy wyjście do pracy? Tutaj z pomocą przychodzi nam właśnie urządzenie odświeżające odzież! A jak skuteczne jest takie czyszczenie parowe?

Za przykład może posłużyć szafa parowa Samsung. Modele dostępne w ofercie to technologia JetSteam, której zadaniem jest generować parę eliminującą do 99,9% bakterii i wirusów, a także do 100% roztoczy kurzu domowego*. Po wyjęciu odzieży z takiej szafy od razu czujemy różnicę!

Szafa AirDresser od marki Samsung – co warto o niej wiedzieć?

Szafa parowa jest w stanie w pewnym stopniu zastąpić nam pralkę, suszarkę, a nawet żelazko. Czy znasz już jednak urządzenia dostępne w ofercie marki Samsung? Zapewniają one bezpieczne odświeżanie i dezynfekcję ubrań oraz delikatnych tkanin.

Skuteczne czyszczenie możliwe jest dzięki wykorzystaniu AI Control. Możesz spersonalizować korzystanie z urządzenia, a sprzęt zapamięta najczęściej wybierane cykle, dzięki czemu będą one dla Ciebie podpowiedzią przy następnym użytkowaniu sprzętu. Warto zwrócić uwagę między innymi na Filtr dezodoryzujący, który pozwala zachować świeżość ubrań oraz wnętrza szafy parowej. Jego zadaniem jest nie tylko wychwytywać i usuwać z Twoich ubrań nieprzyjemne zapachy, ale również uniemożliwiać im gromadzenie się wewnątrz urządzenia. Okazuje się, że zastosowany w szafie filtr eliminuje aż do 99% zapachów takich jak dym tytoniowy, grillowane mięso, pot i pranie chemiczne**.

A czy znasz już suszenie AI? Użytkownik może cieszyć się szybszym i efektywniejszym procesem suszenia dzięki czujnikowi poziomu wilgotności. Stały pomiar w urządzeniach AirDresser pozwala określić bieżący poziom wilgotności ubrań, a następnie dostosować pozostały czas suszenia. Efektem jest idealnie wysuszona odzież i to w jak najkrótszym czasie!

 

* Na podstawie badań Intertek i Laboratoriym Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego. Więcej informacji na http://www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/.

** Na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek. Eliminuje do 99% kwasu izowalerianowego (zapach potu), 4-etylopirydyny (zapach tytoniu), aldehydu walerianowego (zapach grillowanego mięsa) oraz tetrachloroetylenu (zapach prania chemicznego). Badania dotyczące kwasu izowalerianowego i 4-etylopirydyny przeprowadzono zgodnie z normą KS K0891. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj