Na górze spokój, a na dole…maniana! Kolorowy dywan to niezawodny sposób na dodanie energii do minimalistycznego wnętrza lub zmianę charakteru już istniejącej aranżacji. Domowa feeria barw da odpór jesiennej smucie.

Na początek nie wnętrze ale „zewnętrze”, a konkretnie taras w stylu boho. Kolorowy dywan w graficzny, aztecki wzór ociepla cegłę i kamień, a przy okazji urozmaica skromną paletę kolorystyczną zestawu.

kolorowy-dywan-housekeeperlondon-com

Prosta kuchnia zyska nowe oblicze, jeśli na podłodze pojawi się kolorowy dywan. Trójkąty w barwach różu, fioletu i cytrusów wydzielają część jadalną kuchni i podkręcają apetyt na pyszne dania.

kolorowy-dywan-insideut-com-au

Kolorowy dywan wyróżnia miejsce do wspólnej pracy zabawy. Wzór wykonany z kolorowych pomponów współgra z intensywnie żółtymi krzesłami oraz zieloną naklejką przedstawiającą mapę świata.

kolorowy-dywan-trendir-com

W tej aranżacji ponownie biel spotyka kolor, tym razem w wersji rozpikselowanej. Kolorowy dywan przykuwa wzrok ciekawym wzorem, w na którym kwadraty w różnych barwach przechodzą w siebie nawzajem. Kolorowe dodatki na białych meblach wyraźnie nawiązują do głównego, dekoracyjnego motywu.

kolorowy-dywan-watsonrock-com

Duże, barwne wzory są charakterystyczne dla estetyki lat 60., którą ewidentnie inspirowane jest to wnętrze. Meblom retro towarzyszy nietypowy dywan wyglądający jak nałożone na siebie, witrażowe trójkąty w wersji maxi.

kolorowy-dywan-genspot-com

Kolorowy dywan „zrobił” całą aranżację. Bez niego prosta kanapa, lampa i retro-stolik wyglądałyby zbyt ascetycznie. Do śmiałej kolorystyki dywanu nawiązują poduszki ozdabiające kanapę.

kolorowy-dywan-minitsixhome-blogspot-com

Na koniec nieco uspokajamy klimat i proponujemy kolorowy dywan w wersji stonowanej, z kolorami płynnie przechodzącymi z jednego w drugi i tonującą wszystko bielą.

kolorowy-dywan-mydeal-com-au

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj