Co zrobić, gdy wakacyjne dni pełne rozgrzewającego słońca dobiegną końca, a my wciąż pragniemy zachować letnie wspomnienia w domowym wnętrzu? Mamy na to sposób! Dzięki bogatej palecie kolorów Beckers przywrócenie wakacyjnej aury w Twoim mieszkaniu będzie bardzo proste.

Szczególnie ekscytującą częścią wakacji są podróże, które choć na chwilę pozwalają zmienić otoczenie i oderwać się od codzienności. Tak naprawdę potrzeba kilku prostych trików i szczypty wyobraźni, by przez cały rok czuć się jak na urlopie. Przeniesienie mapy świata w kolorach szmaragdowej zieleni Cleopatra z palety Beckers Designer Colour wprost na ścianę wzbogaci wystrój, zatrzymując we wnętrzu przyjemny klimat i przywodząc wspomnienia letnich, morskich kąpieli. W zestawieniu z delikatną szarością Silver Pearl oraz modnym rowerem, który także może stanowić nietypową dekorację pokoju, uzyskamy oryginalną kompozycję utrzymującą atmosferę wiecznych wakacji.

Kolory w pokoju dziecka - inspiracje Beckers Designer Colour kolory Cleopatra Silver Pearl

Pierwszy letni wyjazd pod namiot razem z dzieckiem przyniósł wiele emocji? Tym bardziej warto ten moment zachować w pamięci na dłużej. Wystarczy wakacyjny motyw w postaci namiotu wykorzystać w aranżacji pokoju dziecięcego, by na co dzień przypominał te wspólnie spędzone beztroskie chwile. Malując ściany w tym pomieszczeniu postaw na kombinację intensywnych kolorów z subtelnymi tonacjami.

W pokoju dziewczynki świetnie sprawdzi się wyrazisty odcień różu, który w połączeniu ze stonowanym beżem stworzy wyjątkowo przyjemny duet. Świeżości i letniego klimatu nada kwiecista lampa dopasowana kolorystycznie do ścian. Dzięki takiej aranżacji wnętrza, dziecko będzie mogło poczuć błogi, wakacyjny nastrój przez cały rok.

Kolory w pokoju dziecka - inspiracje Beckers Vaggfarg Colour kolory Buttery Biscuit Magic Rose

Dyskretna zieleń przełamana głęboką szarością stworzy we wnętrzu klimat sprzyjający relaksowi. Takie zestawienie będzie też doskonałą bazą dla wakacyjnych dekoracji. Ramka ze zdjęciem z ulubionego miejsca czy trasą wymarzonej podróży sprawi, że wspomnienia z beztroskich dni zostaną uchwycone na zawsze.

Kolory w pokoju dziecka - inspiracje Beckers Vaggfarg Colour kolory Moonstone Spring Garden

Więcej inspiracji można znaleźć na stronie www.beckers.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj