Jeśli jest to pierwsze łóżko, które chcesz kupić dla dziecka – to prawdopodobnie maluch ma około 2-3 lat. Coraz więcej rodziców decyduje się na to, by podarować szkrabowi tak zwane łóżko Tipi – gdzie sama nazwa dokładnie określa tym, czym jest to łóżko. Nawiązuje one praktyczną stylistyką do tradycyjnych indiańskich siedzib. Dzieciaki to uwielbiają!

Łóżka Tipi – w czym tkwi ich urok?

Zaletą takich łóżek jest przede wszystkim to, że pozostawiają one naprawdę dużo miejsca w pokoju, a przeciętne dziecko ( w sensie upodobań, bo oczywistym jest iż każdej jest wyjątkowe) będzie mogło korzystać z łóżka o takim rozmiarze przez wiele lat i to z niesłabnącym w jego temacie zainteresowaniem.

Łóżko Tipi – tego jeszcze nie było w pokoju dziecięcym! lozko domek barierka

Kolejną zaletą tego rodzaju łóżka jest to, że jest bardzo przyjemne w użytkowaniu dla malucha – jest dla niego bezpieczne i daje mu dużą swobodę, a do tego świetnie wygląda i stwarza wspaniałą przestrzeń do zabawy. Nic dziwnego, że tak wiele rodziców i ich dzieci szaleje za łóżkami skandynawskimi tworzonymi na kształt Tipi!

Łóżko Tipi dla dziecka – za co polubi je każde rodzic i pokocha każde dziecko?

  • Jest szalenie modne, designerskie i wykonane równocześnie z myślą o marzeniach dziecka.
  • Jak żadne inne dziecięce łóżko znakomicie łączy piękno z użytecznością.
  • Można na nim z powodzeniem umieszczać różnego rodzaju dekoracje i ozdoby.
  • Bardzo solidnie wykonane, z całą pewnością posłuży dziecku przez wiele lat.

Szukając dla dziecka idealnego posłania chce się przede wszystkim wybrać coś, co zapewni mu spokojny, dobry sen – który jak wiadomo jest jednym z najważniejszych czynników przyczyniających się do zdrowego rozwoju kilkulatka. Jednak to, co wyróżnia łóżko Tipi drewniane na tle innych to fakt jego złożonej wszechstronności, dzięki której tworzy ono nie tylko środowisko idealne do snu, ale też do wielu innych zadań – w zależności od wieku i preferencji dziecka mowa tutaj o:

  • miejscach do odpoczynku
  • polach do zabaw
  • warunkach od czytania bajek
  • kąciku do spotkań z rówieśnikami

Łóżko Tipi – tego jeszcze nie było w pokoju dziecięcym! lozko domek barierka 3

Szukając takich drewnianych łóżek Tipi warto zerknąć na stronę Filo-Shop.pl. To właśnie tam wkrótce do sprzedaży trafią te rewelacyjne wzory. Ich cechy charakterystyczne to nie tylko jedynie te wymienione powyżej. Nie bez znaczenia jest też, że są wykonane z drewna wysokiego gatunku i nie są klejone, ale łączone specjalnym systemem – który sprawia, że łóżko Tipi jest jeszcze bardziej solidne, stabilne i bezpieczne od wszystkich konwencjonalnie spotykanych. Warto podarować swojemu kochanemu dziecku taki komfort i taką zabawę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj