Oferta chromowanej armatury zarówno pod względem jej funkcjonalności, jak i designu nie może być już bardziej zróżnicowana. Wszystko jednak stapia się w błyszczącym chromie. Wydaje się zatem naturalną rzeczą, że kolejnym krokiem w urozmaiceniu łazienkowych aranżacji, jest kolorowa armatura łazienkowa. Za jej sprawą można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ponieważ łączy ona w sobie przepiękne wzornictwo, wysoką funkcjonalność i oryginalną kolorystykę. Jakie kolory mamy do wyboru? W ofercie jakich producentów możemy znaleźć kolorową armaturę?

Producenci oferujący kolorową armaturę

Zanim przejdziemy do najpopularniejszych kolorów armatury, to warto nadmienić, którzy producenci oferują tego typu wyposażenie łazienki. Oczywiście w większości przypadków są to znane i cenione marki, dla których kolorowa armatura łazienkowa jest kolejnym etapem rozwoju i rozszerzenia swojej oferty.

Przy czym bardzo często jest tak, że kolorowa armatura łazienkowa jest częścią konkretnej kolekcji armatury, którą możemy dostać w kilku wersjach kolorystycznych. Tak jest w przypadku takich marek, jak np.: Kludi, Grohe, Giulini Giovanni, Tres, Vitra czy Pallazzani. Co najważniejsze, są to pierwszoligowi producenci armatury łazienkowej, którzy oferują wyroby naprawdę wysokiej jakości.

Kolorowa armatura łazienkowa – jakie kolory?

Wśród najpopularniejszych kolorów, w jakich dostępna jest kolorowa armatura łazienkowa, znajdziemy przede wszystkim baterie i zestawy prysznicowe w kolorze: czarnym, złotym, miedzianym, białym i grafitowym (określany również jako szary). Wybór jest zatem całkiem spory, co pozwala na łatwe dopasowanie koloru armatury do pozostałej aranżacji łazienki.

Poszczególne kolory mogą stanowić przełamanie aranżacji lub jej dopełnienie. Dla przykładu czarna armatura doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wystrojach. Natomiast złota czy miedziana armatura doskonale komponuje się ze stylami retro i vintage, chodź równie pięknie, będzie wyglądać w łazience, urządzonej w surowy sposób – np. w stylu industrialnym (złota bateria Grohe o cylindrycznych kształtach).

Białe baterie to już naprawdę coś zjawiskowego, czego przykładem jest niezwykle oryginalna biała bateria wannowa Balance Kludi. Podobnie jest z kolorem grafitowym, który w zależności od producenta przyjmuje ciemniejszy lub jaśniejszy odcień.

Nowe trendy w aranżacji łazienek, czyli kolorowa armatura łazienkowa! nowetrendywaranzacjilazienekczylikolorowaarmaturalazienkowa 1

Baterie i zestawy prysznicowe w kolorze, i co jeszcze?

W ofercie kolorowej armatury łazienkowej znaleźć można przeróżne baterie łazienkowe, kolumny prysznicowe i kompletne zestawy natryskowe. A samo wzornictwo dostępnej armatury jest równie zróżnicowane, co w przypadku armatury chromowanej. Znajdziemy wśród niej zatem zarówno ultranowoczesne baterie podtynkowe i natynkowe, jak i te w stylu klasycznym, minimalistycznym czy retro. Ponadto opcja koloru dotyczy także baterii bidetowych i przycisków WC. W ten sposób możemy urządzić całą łazienkę w pełni zharmonizowanym stylu, wybierając baterie umywalkowe, wannowe i kolumny prysznicowe (w tym oczywiście słuchawki, deszczownice i węże) w konkretnym kolorze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj