Piękno emanujące z organicznych kształtów lamp wiszących można podziwiać dzięki pasji i wyobraźni projektanta Michała Siełacza.

Nowoczesne lampy wiszące

Są to lampy, które burzą stereotypy odnośnie użytych materiałów. Lampy wiszące są składane i formowane ręcznie, wykonane w 100% z elastycznej folii. Projektant jest producentem niebanalnych form, zarówno ekologicznych jak i atrakcyjnych wizualnie.

Pomysł na lampy zrodził się z połączenia pasji, kreatywności, wyobraźni i wrażliwości twórcy.

Nowoczesne lampy wiszące polskiej marki ro
Lampa wisząca Ro marki „Lampy Siełacz”
Nowoczesne lampy wiszące polskiej marki ro1
Lampa wisząca Ro marki „Lampy Siełacz”

Recykling

Abażury lamp są ekologiczne, w całości wykonane z folii, która łatwo poddaje się recyklingowi.

Dzięki zastosowaniu innowa­cyjnego materiału produkty są przede wszystkim wodoodporne, stabilne, niełamliwe i śnieżnobiałe (nie żółkną). Lampy nie zmieniają powyższych właściwości z biegiem czasu. Materiał wykorzystany do ich budowy to idealnie oddająca barwę światła wodoodporna folia – ekologiczny polipropylen, robi się z niego m.in. pojemniki na żywność, czy też plastikowe zakrętki do butelek. Tworzywo z którego są wykonane jest lekko transparentne, dlatego oddaje idealnie kolor użytej żarówki, w tym zmiennokolorowej RGB. Dwa modele lamp są wykonane z drewna, a reszta modeli ze wspomnianego wcześniej tworzywa.

Większość modeli abażurów może być zastosowana jako lampa wisząca, a niektóre z nich są uniwersalne i mogą być podłączone zarówno do lampy wiszącej, czy też podłogowej.

Nowoczesne lampy wiszące polskiej marki twisto
Lampa wisząca Twisto marki „Lampy Siełacz”

Ekologia

Niesamowite jest to, że do produkcji tych lamp wiszących nie stosuje się kleju, rozpuszczalników itd. Twórca opracował specjalny ekologiczny sposób łączeń.

Liczne szczeliny spełniają kilka funkcji: estetyczną, konstrukcyjną oraz cyrkulacyjną – rozgrzane powietrze wydostaje się poprzez szczeliny. Dlatego abażury się nie nagrzewają, poza tym są łatwe w czyszczeniu.

Ponadczasowy wygląd

Na przestrzeni lat moda się zmienia, a uniwersalne kształty są modne cały czas.

Lampy wiszące już niedługo będzie można zakupić w sklepie internetowym producenta.

Link do sklepu: Lampy Siełacz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj