Rodzinne firmy często funkcjonują jedynie w ograniczonej przestrzeni. Zupełnie inaczej jest w przypadku przedsiębiorstwa Venti, które rozwija się dynamicznie od momentu powstania 30 lat temu. Ten producent oraz dystrybutor oświetlenia stale dokonuje ekspansji do innych krajów, a jednocześnie udoskonala i poszerza asortyment – w odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, ale i najnowsze trendy wnętrzarskie.

Firma Venti sprzedaje wysokiej klasy oświetlenie na terenie Polski oraz za granicą – do Czech, na Słowację, na Litwę, Łotwę oraz do Estonii. Venti prowadzi sprzedaż tradycyjnymi kanałami oraz przez Internet – dzięki temu produkty dostępne są dla szerokiego grona Klientów.

Unikalne propozycje i profesjonalna realizacja

Venti zatrudnia specjalistów z zakresu projektowania nowych modeli oświetlenia. Dzięki temu wytwarzane są autorskie wzory lamp, w tym lampy modelowe o wyjątkowych konstrukcjach (jednak nadal stuprocentowo funkcjonalne). Najsłynniejszym produktem Venti pozostają kryształowe żyrandole w bardziej klasycznych, eleganckich formach. Jednakże projektanci sięgają również po nowoczesne inspiracje. Dzięki temu w katalogu produktów znaleźć można także plafoniery i plafony, kinkiety, lampy wiszące, lampy stojące łączące drewno i metal. Venti posiada szeroki wachlarz modeli także w przypadku lamp podłogowych, lamp na biurko, lamp kuchennych akrylowych oraz lamp sufitowych.

Ważnym elementem kolekcji Venti są lampy LED w nowoczesnym wydaniu – pozwalają one na regulację natężenia oraz koloru oświetlenia, zarówno przy pomocy pilota, jak i specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.

Kompleksowa obsługa oraz uwzględnianie potrzeb Klientów

Firma Venti cieszy się popularnością wśród odbiorców nie tylko dzięki doskonałym produktom dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej i stylistycznej. Venti szczególnie dba o to, by Klienci wynieśli z doświadczenia zakupu pozytywne wspomnienia. Fachowcy służą kompetentnymi poradami, które ułatwiają wybór optymalnego oświetlenia – w zależności od pomieszczenia oraz stylu, w jakim jest utrzymane.

Mimo, iż obecnie duża uwaga firmy skupia się na dystrybucji internetowej, to jednak ważnym miejscem jest salon stacjonarny Venti, w którym znajduje się kompletna i stała ekspozycja lamp. Każdy ma szanse na znalezienie idealnego rodzaju oświetlenia, i to nawet wówczas, gdy takiego modelu nie ma w ofercie. Specjaliści z Venti świadczą również usługę wytwarzania lamp na indywidualne zamówienie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.lampyventi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj