porcelana

 

 

Feeria barw, świergot ptaków oraz unoszący się w powietrzu słodki zapach kwiatów. Jednym słowem –  wiosna. A skoro tak, warto pomyśleć o aranżacji stołu, która odda ten niepowtarzalny klimat. Obok świeżych kwiatów obowiązkowo musi pojawić się porcelana z kwiatowym motywem. Właśnie dlatego, serwisy Royal Garden oraz Clematis od Fyrklӧvern zasługują na szczególną uwagę.

 

Serwis Royal Garden to, jak sama nazwa wskazuje, iście królewska zastawa. Piękną porcelanę utrzymaną w pastelowej zieleni zdobi motyw kwitnącego groszku. Pomiędzy wijącymi się pędami latają urocze motyle, które wprowadzają do całej kompozycji dużo radości i koloru. Talerz dekoracyjny, talerzyk na przystawki oraz salaterka z przykrywką z linii Royal Garden to kwintesencja elegancji i subtelności. Nic dziwnego. Za stworzeniem tego serwisu stoi sam Lars Wallin – znany szwedzki projektant mody tworzący m.in. dla dworu królewskiego.

Czytaj:   Subtelny wdzięk porcelany z Ćmielowa

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Royal Dream 2

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Royal Dream

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Royal Dream 7

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Royal Dream 4
Royal Garden, Fyrklӧvern

Tym, którzy zamiast klasyki wolą połączenie nowoczesnego designu z romantyzmem z pewnością spodoba się zastawa Clematis. Projekt fińskiej marki Vallila Interior, który powstał we współpracy z Fyrklӧvern zdobią ręcznie malowane, duże kwiaty utrzymane w odcieniach grafitu i szarości.
W połączeniu z bielą porcelany oraz nasyconą zielenią liści, całość prezentuje się obłędnie. Co więcej, kwiatowy motyw znajdziemy również na eleganckim szkle. Kieliszki do wina oraz szklanki do wody, które uzupełniają serwis, zdobią wygrawerowane płatki kwiatów. Nic dodać, nic ująć – po prostu maj w pełnej krasie.

Czytaj:   Marcel Wanders – z miłości do piękna

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Clematis zastawa

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Clematis kieliszki

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Clematis

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Clematis 3

Porcelana z kwiatowymi motywami Fyrklovern Clematis 1

Clematis, Fyrklӧvern

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów.

Czytaj:   Drewniane akcesoria – romantyczny akcent w kuchni

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here