Wysoka jakość wykonania i sprawdzona funkcjonalność baterii KWC ONO była inspiracją dla projektu zlewozmywaków, sygnowanych tą samą nazwą, które wprowadzane są właśnie do sprzedaży na polskim rynku.

KWC ONO to linia produktów praktycznych i subtelnych, które dyskretnie pozostają w gotowości do swoich zadań. Czysta, prosta forma zlewozmywaka ma ciekawe wykończenie – krawędź funkcjonalną, która w zestawie ze specjalnie zaprojektowanymi akcesoriami tworzy dodatkową, praktyczną przestrzeń do pracy na wielu poziomach. Z myślą o ergonomii pracy w kuchni, zlewozmywaki KWC ONO mają niewidoczny przelew, a kwadratowa maskownica odpływu wody wygląda zawsze elegancko i szlachetnie.

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

Baterie z linii ONO wykorzystują innowacyjne rozwiązania, takie jak elastyczny wąż highflex®., którym można swobodnie poruszać w dowolnym kierunku, a w stanie spoczynku powraca do oryginalnego kształtu. Delikatny z pozoru uchwyt sterowania przepływem wody wykonany jest ze stali chirurgicznej, która zachowuje swój wygląd i połysk przez lata, nawet bardzo intensywnej eksploatacji.

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

zlewozmywak franke

Uniwersalna funkcjonalność baterii spełnia zróżnicowane potrzeby domowników, a stal szlachetna i szwajcarska precyzja wykonania gwarantują doskonały wygląd i niezawodność. Pragmatyczne podejście do doskonałości jest w przypadku produktów z linii KWC ONO widoczne w detalach wykonania i wykończenia każdego z urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj