W pokoju nastolatka nie ma już miejsca na pluszaki i bajkowe motywy, co nie oznacza, że jest gotowy na dorosłość. W pół drogi między pokojem maluchów i rodziców znajdują się meble młodzieżowe, których przykłady przedstawiamy w naszej galerii.

Żółto-biały pokój to świetne połączenie funkcjonalności i luzu. Przestronne biurko obudowano dużą ilością otwartych półek na drobiazgi, a bliskość łóżka pozwala oglądać filmy na komputerze w wygodnej pozycji. Kolorowe meble młodzieżowe to świetny sposób na dodanie energii prosto urządzonemu pokojowi (foto: www.home-designing.com).

zolto=-bialy pokoj

Biało-niebieski pokój również jest pełen skrytek i schowków. Meble młodzieżowe, które się w nim znajdują, są utrzymane w bardzo podobny stylu – mocne kolory urozmaicają prostą formę (foto: www.home-designing.com).

pokoj bialo-niebieski

W tym wnetrzu kolor zastosowano w dodatkach, Przestronny pokój, w którym znalazły się minimalistyczne meble młodzieżowe, nabral chrakteru dzięki musztardowej ścianie, pasiastemu dywanikowi i designerskiemu krzesłu (foto: www.home-designing.com).

musztardowy-pokoj-nastolatka

W tym projekcie jest odwrotnie – mocny, fuksjowy kolor ścian współgra z biało-czarnymi meblami o prostej formie. Wybrano te o lekkiej formie, żeby nie przytłoczyć pełnego barw pokoju (foto: www.createdhouse.com).

rozowa-sypialnia

Nietypowy pokój dla nastolatki świetmnie pokazuje jej pasje do mody i…chemii. O ttej pierwszej świadczy obraz Audrey Hepburn nad łózkiem i manekimw  rogu, o drugiej – dekoracje przypominające molekuły. Wzrok przykuwają także meble młodzieżowe z frontami przeciętymi pojedynczym, czerwonym paskiem (foto: www.home-designing-com).

pokoj-z-audrey

Brązowy pokój to kwintesencja prostoty i funkcjonalności, Młodzieżowe meble są przede wszystkim praktyczne, o czym świadczy chociażby łóżko, w którym znalazły się trzy pojemne szuflady (foto: www.minimalisti.com).

brazowy-pokoj

W pokoju nastolatki jest miejsce na odrobinę ekstrawagancji. W tym wypadku zamieniono go w królewską komnatę z efektownym żyrandolem oraz barokową tapetą i limonkowymi akcentami , które tchnęły nieco życia we wszechobecne pastele (foto: www.edzagorski.com).

dziewczecy-pokoj-nastolatki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj