Końcówka roku sprzyja planowaniu – powstaje lista noworocznych postanowień, które zaczniesz konsekwentnie realizować tuż po sylwestrowej zabawie. Potrzebne Ci wsparcie w dążeniu do celu? Zaprojektuj personalizowany fotokalendarz i odważnie sięgaj po swoje! Jakich zdjęć użyć w swoim projekcie, a których lepiej unikać?

Utwórz zajmującą historię na cały rok

Możliwość personalizacji otworzyła bramę do tworzenia indywidualnych projektów. Dzięki temu możesz stać się twórcą i opowiedzieć to, co chcesz we własnym stylu. Zaprojektuj osobisty fotokalendarz i pewnym krokiem rozpocznij nowy rok, a szybciej osiągniesz swoje cele.

Co powiesz na kalendarz ze zdjęciami z własnej kolekcji? Taki, który przez cały rok będzie przywoływał najpiękniejsze wspomnienia? Możesz zamieścić w nim zdjęcia na każdy miesiąc, tworząc spójną i ciekawą opowieść. To jak – działamy?

Wypełnij kalendarz cudownymi wspomnieniami

Kiedy zamieniasz się w autora własnej opowieści, musisz mocno trzymać się konkretnej fabuły. Tym razem będziesz tkać historię z osobistych zdjęć. Wybierz więc takie, które dostarczą wielu wspomnień, wzruszą, a do tego podkreślą ważne dla Ciebie chwile.

Od czego zacząć? Pomyśl o wydarzeniach, które mocno poruszyły Twoje serce. Narodziny maleństwa w kwietniu? Zamieść w kalendarzu wyjątkowe zdjęcie właśnie w tym miesiącu. Udany urlop w lipcu, najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia – takie pomysły można mnożyć! Wszystkie te kadry tworzą dobrze znaną Ci opowieść, więc przedstaw ją w 12 krokach i przeżywaj na nowo.

Jakie zdjęcia wybrać do fotokalendarza?

Udowodniono, że otaczanie się ładnymi rzeczami ma kojący wpływ na umysł. Aż żal nie skorzystać z takiej okazji, prawda? Projektowanie swojego kalendarza zacznij od precyzyjnej selekcji zdjęć. Zwróć uwagę na ich jakość, sposób kadrowania, wyrazistość oraz fokus na detalach.

Fotki nie muszą być perfekcyjne – co z tego, że w tle dzieje się czasem zbyt wiele? To mają być Twoje osobiste wspomnienia, którymi będziesz cieszyć oko przez najbliższy rok. Jeśli więc w kadr zakradł się czworonożny pupil, psując koncepcję na efektowne zdjęcie, tak właśnie miało być. Utrwalony na fotografii stał się częścią Twojego życia. A z pewnością nie wyobrażasz sobie, aby było inaczej 🙂

Spójność kolorystyczna – ważna rzecz

Zdjęcia to bardzo wyraziste elementy w kalendarzu. Wysuwają się na pierwszy plan, każdego dnia walcząc o Twoją uwagę. Zadbaj więc o tło, które pięknie dopełni Twój projekt. W tym celu wybierz szablon, który postawi wizualną kropkę przy Twoich wspomnieniach. Do wyboru masz mnóstwo propozycji – zarówno klasycznych, jak i minimalistycznych, z motywem kwiatowym czy drobnymi akcentami, które stworzą dopracowaną kompozycję z Twoimi zdjęciami.

Chcesz, by Twój projekt był jeszcze bardziej stylowy? Wykorzystaj tematyczne kliparty, dodawaj ozdobne ramki oraz własny tekst, by stworzyć fotokalendarz, którego nie ma nikt inny. Gotowy terminarz z dumą umieść na ścianie, by czerpać z niego nie tylko informacje dotyczące daty, ale i zachwycać się kadrami, które generują piękne wspomnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj