Grzejnik to jeden z tych elementów wnętrza, który musi w nim być. Oczywiście jeśli zależy nam na komforcie i ogrzaniu pomieszczenia. Każde pomieszczenie ma inne funkcje, więc mamy inne wymagania co do grzejnika. W przypadku kuchni i jadalni, ten element wyposażenia powinien przede wszystkim wyglądać. W ofercie LUXRAD możemy znaleźć kilka modeli, które idealnie pasują do takich wnętrz.

Grzejniki dekoracyjne pełnią funkcję użytkową, ale też mogą podkreślać charakter i styl pomieszczenia. Od czego więc powinniśmy zacząć jeśli wybieramy grzejnik do kuchni i jadalni? Przede wszystkim od określenia funkcji, jeśli ma być tylko dekoracją to warto wybrać taki, który nada wnętrzu charakter a przy tym pasuje do niego. Koniecznie przed zakupem trzeba wybrać odpowiednie dla niego miejsce.

Czytaj:   Grzejnik łazienkowy: prąd lub C.O.

Postaw na klasykę

Kuchnia i jadalnia to miejsce wyjątkowe. Lubimy tu przebywać. Gotowanie i wspólne posiłki łączą jak nic innego. Dlatego warto pomyśleć o tym czym się otaczamy. Jakie meble wybierzemy, czy też dodatki. Grzejnik również odgrywa ważną rolę. W ofercie LUXRAD znajdziemy modele klasyczne, ale również takie, które mogę pełnić funkcję dodatkowego źródła światła. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które coraz częściej spotyka się z zainteresowaniem. Grzejnik nie tylko grzeje, ale i świeci a możliwość wyboru barwy świecenia, czy tez stopień jasności daje nam poczucie dostosowania tego rozwiązania pod nasze indywidualne oczekiwania.

Czytaj:   Najlepszy design w zasięgu Twojej ręki

Postaw na… swój projekt

A na koniec propozycja dla tych bardziej odważnych, czyli grzejnik z własnym projektem graficznym. W procesie produkcji osłon szklanych, LUXRAD wykorzystuje 8 milimetrowe hartowane szkło typu OptiWhite. Dzięki obniżonej zawartości żelaza jest ono praktycznie bezbarwnym szkłem float. Zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego  szkła, zauważalne szczególnie przy jasnych nadrukach, zostało całkowicie wyeliminowane. Szkło Optiwhite zachowuje naturalne barwy, wyraźniej ukazuje przedmioty i lepiej przepuszcza światło. Nadruki i malowanie szkła wykonywane są lakierem UV całkowicie odpornym na działanie promieniowania słonecznego.

Dzięki użyciu lakierów utwardzanych promieniami ultrafioletowymi osiągnięto niezwykle trwałe i  eleganckie wykończenie szkła. Daje to nieograniczoną możliwość w realizacji swoich pomysłów i zaprezentowaniu ich na grzejniku.

Czytaj:   Jaki stół do jadalni?

Wybór grzejnika nie jest sprawą prostą, ale wynika to z wielu możliwości jakie daje producent. Najważniejsze to wybrać taki model oraz kolor, czy grafikę, których jesteśmy pewni i nie minie na nie moda oraz nie zmieni się nasz gust.

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 2007 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem. Jest pierwszym Polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Firma posiada najszerszy asortyment oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie. www.luxrad.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here