Oświetlenie potrafi nadać charakteru oraz wyrazistości każdemu pomieszczeniu. Od niego w dużym stopniu zależy to jak odbieramy przestrzeń, w której się znajdujemy.
Szukasz stylowego oświetlenia? Wybierz lampy AQForm!

Oświetlenie AQForm

AQForm (dawniej oświetlenie Aquaform) to firma, która proponuje źródło światła łączące w sobie nowoczesny design z wysokiej jakości funkcjonalnością. Lampy mają wyjątkowe formy i jednocześnie pozostają uniwersalne, dzięki czemu z powodzeniem wpasują się w przestrzeń prywatna jak i użytkową, czy biurową.

Firma zajmuje się wszelkim oświetleniem. Szeroka oferta pozwala na dostosowanie pod siebie wariantów montażu oraz samego wyglądu oprawy oświetleniowej – jej kształtu oraz kolorystyki.

Rysem charakterystycznym marki jest umiejętne zastosowanie minimalizmu przy jednoczesnym nadaniu indywidualnego charakteru. Wyjątkowość projektów została nagrodzona nagrodami i doceniona przez wielu zadowolonych klientów.

Wysokiej jakości oprawy oświetleniowe

Testowaniem lamp AQForm zajmują się specjaliści, którzy potwierdzają ich bezpieczeństwo obsługi. Każdy projekt dba również o komfort użytkownika, dlatego proponowane rozwiązania względem oświetlenia biorą pod uwagę moc lamp w zależności od ich przeznaczenia.

Firma stawia na to by najnowsza technologia stosowana przy projektowaniu oświetleń była niezawodna. Solidność to jej podstawa, a materiały, z których jest wykonywana są mocne i odporne.

W zależności od potrzeb montażu możemy zdecydować się na różnorodne rozwiązania: oprawy wpuszczane, sufitowe plafony, kinkiety, reflektory, czy oprawy zawieszone.

W ofercie producenta znajdziesz tylko wysokiej jakości produkty. Lampy korzystają z technologii LED, która pozwala na energooszczędność, ekonomiczność oraz rozwiązania bezpieczne dla środowiska.

Niespotykane rozwiązania

Decydując się na montaż funkcjonalnego oświetlenia możesz z powodzeniem połączyć go z wyjątkowym wyglądem. To właśnie zapewni Ci firma AQForm.

Szeroki asortyment oferuje lampy z nowoczesnym designem, który mocno trzyma się zasad geometrii. Lampy sufitowe w projektach bardzo często przybierają kształt kół, kwadratów oraz prostokątów.

Lampy mogą być dostosowane do każdej przestrzeni: od nowoczesnego wnętrza, przez potrzeby sypialni, czy kuchni, po tradycyjnie urządzone salony.

Producenci nie przestają dopracowywać systemów oświetleniowych oraz tworzyć nowych rozwiązań. Możemy zdecydować się nie tylko na popularne oświetlenia, ale również np. multimedialne fasady, praktyczne ruchome głowice lamp lub siatki LED.

Odmień swoją przestrzeń z AQForm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj