Przemyślana przestrzeń kąpielowa dla wielu domowników staje się idealnym miejscem do co-dziennego wypoczynku i zadbania o odprężającą pielęgnację całego ciała. Z tego powodu od lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się starannie zaprojektowane wanny, które pozwalają na znalezienie chwili tylko dla siebie i na rozluźnienie wszystkich mięśni po wymagającym dniu czy po treningu. Warto przy tym wspomnieć, że dużym zainteresowaniem wyróżniają się wanny owalne do zabudowy, które można z łatwością dopasować do różnych aranżacji łazienek i wkomponować w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Co więcej, sama zabudowa bardzo dobrze sprawdzi się jako dodatkowa półka odstawcza na różnego rodzaju kosmetyki czy akcesoria.

Nowoczesne wanny owalne do zabudowy jako sposób na przemyślane wykorzystanie dostępnej przestrzeni

Pojawiające się w ofercie marki Laufen wanny owalne do zabudowy stanowią niezwykle komfortowe i przemyślane rozwiązanie dla osób, które chciałyby stworzyć wyjątkową przestrzeń do codziennego odprężenia oraz zadbania o odpowiednią higienę. Dzieje się tak, ponieważ dzięki starannie wkomponowanej w przestrzeń łazienkową zabudowie inwestorzy mogą w praktyczny sposób wykorzystać całe dostępne w łazience miejsce i umieścić na tego typu zabudowie kosmetyki lub wszelkiego rodzaju ozdoby wpływające na przyjemną atmosferę panującą w całym pomieszczeniu. Ponadto zabudowa sprawia, że wanny bardzo dobrze komponują się z aranżacją całej łazienki – szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się zabudowy przypominające swoim wyglądem naturalne drewno, które sprawia, że łazienka zyskuje niepowtarzalny charakter i sprzyja wypoczynkowi.

Warto wspomnieć, że niezwykle ciekawym rozwiązaniem do łazienek są również wanny z półpanelem, który świetnie sprawdzi się jako dodatkowe miejsce odstawcze. Tego typu wanna występuje między innymi w kolekcji Il Bagno Alessi proponowanej przez markę Laufen. Warto przy tym wspomnieć, że sama wanna została wykonana z akrylu, który wyróżnia się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne i na działanie silnych środków czyszczących. Co więcej, w połączeniu z podkładem z twardej pianki, akryl pomaga zachować temperaturę wody przez długi czas i tym samym pozwala zrezygnować z jej częstego dolewania. Ponadto akryl sanitarny pojawiający się w ofercie marki Laufen ma elegancki, jednolity kolor, a także okazuje się odporny na światło i blaknięcie. Dzięki temu wanna owalna do zabudowy z półpanelem staje się inwestycją na długie lata niezwykle komfortowego użytkowania.

Starannie zaprojektowane wanny do zabudowy, które świetnie sprawdzają się w rogach łazienek

Za sprawą starannie wykonanej zabudowy, którą można stylistycznie dopasować do wielu łazienek, wanny owalne do zabudowy bardzo dobrze prezentują się w rogach łazienek, pozwalając na lepsze wykorzystanie dostępnego miejsca. W ofercie marki Laufen można między innymi znaleźć wanny wpuszczane z takich kolekcji jak wspomniana wcześniej seria Il Bagno Alessi lub Laufen Pro. Obydwa modele wyróżniają się nowoczesnym owalnym kształtem i wykorzystaniem innowacyjnych materiałów, które wpływają na ich funkcjonalność oraz na komfort codziennego użytkowania.

W przypadku wanny owalnej do zabudowy z kolekcji Il Bagno Alessi oprócz akrylu możemy spotkać się z materiałem Sentec®, który wyróżnia się niezwykle przyjemną w dotyku fakturą i równie dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Z kolei wanna owalna do zabudowy z kolekcji Laufen Pro została wykonana z kompozytu Marbond®, który podobnie jak Sentec® bardzo dobrze się prezentuje i zachwyca funkcjonalnością. Warto zwrócić uwagę na fakt, że obydwa materiały podlegają renowacji z wykorzystaniem dedykowanych zestawów naprawczych, co sprawia, że można z łatwością usunąć z ich powierzchni ewentualne zarysowania czy zabrudzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj