Od Amerykanów skutecznie zaimportowaliśmy Walentynki, ale Halloween bardzo powoli zadomawia się w Polsce. Dzieciaki z chęcią przejęły zwyczaj zbierania cukierków, a dorośli mogą wykorzystać tę okazję do zorganizowania „nawiedzonej” domówki. Podpowiadamy, jak udekorować dom na tę okazję.

Las duchów

Stworzenie upiornego lasu z drucików to żmudne zadanie, ale efekt jest imponujący. Drzewka sztuczne można zastąpić gałęziami, na których zawisną brokatowe kościotrupy.

drzewa

Wieczór w stylu Hannibala

Stylizacja stołu zaproponowana przez Elle Decoration do złudzenia przypomina uczty serialowego Hannibala. Aż się prosi, żeby na talerzu położyć ludzki udziec,a do miseczki wlać krwawą zupę z gałkami ocznymi.

hannibal

Subtelny dreszczyk

Subtelnym atrybutem Halloween jest dynia, którą w tym wypadku pomalowano na biało i udekorowano koronką. Klimatyczne ozdoby dodadzą szyku kolacji dla dwojga w upiornym klimacie.

koronka

Czarny kot

Bazą kociej ozdoby również jest dynia. Wystarczy pomalować na czarno pękatą lub podłużną, dużą dynię i połączyć ją z niewielką ozdobioną uszami. Jeśli wydrążysz „główki” i wytniesz dziury, kocie oczy będą świecić w ciemności.

koty

W stylu Poego

Kruki na gałęzi gwarantują upiorną imprezę. Pojedyncza ozdoba wystarczyła, żeby zwykły stół wpisał się w klimat Halloween.

kruki

Pajęczyna na kominku

Ażurowy, szary szal rozciągnięty na kominku zamienił się w pajęczynę z domu grozy. Efektu dopełniły łańcuchy, czaszki i nocne stwory czające się na tarczy zegara.

 

pajeczyny

Srebro, wszędzie srebro

Dynie wyglądają pięknie również wykończone srebrną farbą w sprayu. W tym przypadku również jeden dodatek sprawił, że do domu zawitał klimat w stylu Haloween.

srebro

Minimalizm w Halloween

Bez nietoperzy, upiorów i czaszek – dzięki kilku białym dyniom salon nabrał imprezowego klimatu.

wicked

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj