Młynki pozwalają błyskawicznie pozbyć się odpadów żywnościowych, co ułatwia utrzymanie kuchni w czystości i czyni ją bardziej higieniczną. Tylko jak go prawidłowo zamontować? Tym, którzy nigdy tego nie robili może wydawać się to nieco skomplikowane, dlatego na kanale YouTube „EkspertFranke” pojawił się nowy film prezentujący montaż młynka TP do odpadów, w zlewozmywaku z materiału Fragranit+.

Ekspert firmy krok po kroku pokazuje co należy zrobić, aby samodzielnie, prawidłowo zamontować młynek w taki sposób, by bez zarzutu spełniał swoją funkcję przez długie lata użytkowania.

Młynki do odpadów marki Franke z linii TP są niezwykle przydatne w każdej kuchni. Szybko rozprawią się z większością domowych odpadków organicznych. Kości z kurczaka, obierki, skorupki z jajek z powodzeniem można zutylizować w „odpływie” zamiast składować je w koszu na śmieci. Wystarczy wrzucić odpady, odkręcić wodę oraz uruchomić młynek za pomocą pneumatycznego włącznika, który jest wygodnie montowany w blacie, aby zmielone odpady popłynęły do kanalizacji. Młynki z serii TP dostępne są w trzech różnych wariantach, różniących się mocą urządzenia, dzięki temu każdy dobierze odpowiedni model do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj