Czasem, żeby wnętrze robiło wrażenie, nie trzeba znać się na wystroju wnętrz. Wystarczy fajna sofa, żeby salon wyglądał jak z katalogu sklepu meblowego. Wybraliśmy dla was 10 sof, które naszym zdaniem należą do tych, które robią wrażenie bez dodatkowych gadżetów.

Białe ściany, biały sufit, biała podłoga? Sofa w kolorze limonkowym ożywi każde wnętrze. Doskonale współgra z bielą i nie wymaga dodatkowych upiększeń. (http://www.dadodesign.pl)

sofy_01

Sofa o nieregularnym kształcie, w kamiennym kolorze pasuje nawet do wnętrza, w którym dużo się dzieje. Można eksperymentować z kolorami poduszek i dodatków na ścianach. (http://www.momastudio.pl)

sofy_03

Niewielka sofa idealnie nadaje się do małego wnętrza, w którym nie można pozwolić sobie na rozłożyste sofy. (http://rosanero.pl/)
sofy_04

Duża przestrzeń do zagospodarowania, daje możliwość wyboru dużej sofy. Dodatkową zaletą tej, jest duży zakres modułów, z których można tworzyć bardzo oryginalne połączenia. (http://www.momastudio.pl/)

sofy_05

Patchwork jest w modzie, zarówno w życiu, jak i w projektowaniu wnętrz. Kolorowa sofa ożywi każdy salon. Nie tylko ten dziecięcy. (http://www.invicta-interior.com/)

sofy_06


Pomarańczowa sofa, jest nieco ekstrawagancka, zwłaszcza w połączeniu z wzorzystą tapetą w kolorze fioletu, ale jak widać, prezentuje się nie najgorzej. (http://kdcmeble.com)

sofy_07

Prostota i dużo poduszek. Takie rozwiązanie zadowoli najbardziej wymagających fanów prostoty w wystroju wnętrz. (http://sabaitalia.it/)

sofy_08

To nie jest pomyłka, to jest sofa a nie łóżko. Stwarza duże możliwości, ponieważ nakrycie można zmieniać do woli i dekorować sofę dowolną liczbą poduszek, żeby chłodne, metalowe ramki nabrały nieco subtelności. (http://www.artbed.pl)

sofy_09

Da sofa, wygląda jak zbicie kilku pomalowanych farbą desek i narzucony na nie przypadkowy materac. To tu, wygoda spotyka się z funkcjonalnością, gdyż po wizycie gości, sofę można rozłożyć i położyć się wygodnie spać. (http://decorolka.pl/)

sofy_10

Mała sofa w pasuje się w salon w kolorze zieleni. Takie połączenie nie będzie wymagało więcej kreatywności. Kilka poduszek w stonowanych kolorach zdecydowanie wystarczy. (http://rosanero.pl/)

sofy_02

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj