Indywidualizm to najważniejszy trend w aranżacji wnętrz. Oznacza nie tylko pełne dopasowanie do stylu życia, ale także stworzenie niepowtarzalnej aranżacji, w której odbija się nasza osobowość. Pomocna w tym zadaniu może być kanapa modułowa z bogatej kolekcji marki Inspirium.

 

kanapa modułowa

Każdy z nas jest inny. Różnice wychodzą daleko poza dychotomiczne podziały. Nie ma znaczenia, czy ktoś jest wysoki, czy niski, szczupły, czy masywny, zrelaksowany, czy spięty, a może introwertyczny lub ekstrawertyczny. Każdy z nas jest indywidualnością, każdy jest unikalny. Mamy inne cechy fizyczne i psychiczne, inne potrzeby, różnimy się upodobaniami. Dostrzegają to również projektanci i producenci. Stąd rosnąca oferta usług i produktów indywidualizowanych. To silny trend, którego nie sposób ignorować. Nie ignoruje go również Inspirium – polski producent wysokiej klasy mebli tapicerowanych.

kanapa modułowa

Sposób na wypoczynek

Nawet tak różni, wszyscy musimy odpoczywać. Jedni wolą odpoczywać aktywnie, inni niemal w bezruchu. Każdy z nas potrzebuje miejsca, w którym może poczuć się swobodnie – zrzucić gorset powinności i eleganckie ubrania. Tylko ja i sofa. Albo ja, bliska mi osoba, lub najbliżsi, i sofa. Czas tu możemy spędzić z książką i kieliszkiem wina, z play station, w towarzystwie ukochanego psa czy oglądając Netflixa.

Kanapa modułowa - strefa komfortu z Inspirium 5 Inspirium sofa Enjoy

Kanapa modułowa

Sofa to dziś mebel do zadań specjalnych – powinna być więc zaprojektowana starannie, z dbałością o funkcjonalność i detale, a wykonana z trwałych, wysokiej jakości materiałów. Wybór tej konkretnej powinien być podyktowany naszymi potrzebami, możliwościami przestrzennymi i gustem. Gdy nadchodzi na to właściwy czas, najlepiej postawić na sprawdzoną i elastyczną ofertę – tak, żeby wymarzona sofa była meblem szytym na miarę.

Kanapa modułowa - strefa komfortu z Inspirium 6 Inspirium sofa Enjoy

Takie sofy można znaleźć w Inspirium. Można tu wybierać pośród zróżnicowanych modeli dostępnych w kilku różnych konfiguracjach i szerokościach. Modele są wyjątkowo wygodne dzięki wypełnieniu SoftLayers, w którym znajdziemy warstwę naturalnego pierza. Sofy Inspirium są modułowe, dzięki czemu tworzenie dowolnych układów mebla i dopasowanie go do swojej przestrzeni jest bardzo łatwe. W ofercie firmy jest też duży wybór tkanin tapicerskich, które są miłe w dotyku i odporne na zabrudzenia, mają również szeroką gamę kolorystyczną. Każdemu wedle potrzeb.

kanapa modułowa

 

Jeśli jednak i ta zróżnicowana oferta nie zaspokaja ich wszystkich, Inspirium daje możliwość wyprodukowania mebla na indywidualne zamówienie, bazującego na modelu z regularnej kolekcji. Bowiem tworzenie indywidualnych stref komfortu jest zakodowane w DNA firmy. www.inspirium.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj