salon z jadalnią

Coraz częściej salon jest łączony z jadalnią czy kuchnią. Taki wnętrzarski zabieg jest korzystny zarówno w domu, jak i w mieszkaniu – otwiera przestrzeń sprawiając, że pomieszczenia są bardziej przestronne. Umiejętny rozkład mebli wydzieli strefę wypoczynku i część jadalnianą, a drzwi Porta dopełnią aranżacyjnej całości.

Dzięki połączeniu jadalni i salonu wnętrze nie tylko wydaje się większe, ale jest też efektownie rozświetlone. W pozbawionej działowych ścian przestrzeni, w każdej części domu zaświeci słońce. Aby aranżacja była bardziej przytulna, można ją ozdobić bambusowymi żyrandolami, drewnianymi dodatkami czy zielenią kwiatów.

salon z jadalnią

Dobrym pomysłem będzie wkomponowanie drzwi w kolorze bieli. Nietypowe połączenie modeli z kolekcji Porta KONCEPT z przeszkleniami i pełnych drzwi Porta VECTOR Premium doda aranżacji smaku i świeżości. Dodatkowo powierzchnia skrzydeł pięknie odbije naturalne światło.

salon z jadalnią

Ważne jest stanowcze wyznaczenie granic pomiędzy częścią jadalnianą i wypoczynkową. Pozwoli to uniknąć aranżacyjnego chaosu i zachować funkcjonalność obu stref. Pokój optycznie podzielą drzwi Porta VERTE HOME w dębowym, wyróżniającym się na tle aranżacji kolorze. Różne rodzaje lamp czy dwa oddzielne dywany również będą skutecznie nakreślać odrębność stref.

W niewielkich mieszkaniach kuchnie są zazwyczaj wąskie i ciasne. W takich przypadkach ustawienie jadalnianego stołu w salonie to konieczność. Jednak odpowiednio dobrane meble sprawią, że nawet w małym wnętrzu nie będzie stanowiło to problemu. Zgrabna kanapa i kawowy stolik stworzą miejsce do relaksu, a lekki stół z designerskimi krzesłami będzie idealnym miejscem na rodzinny obiad. Uroku dodadzą delikatne drzwi Porta SKANDIA Premium, które podkreślą panujący w mieszkaniu skandynawski styl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj