Co nowego proponuje w tym sezonie producent rozwiązań łazienkowych Ideal Standard? Dzięki ich produktom od lat możemy stworzyć funkcjonalne łazienki nawet w małych pomieszczeniach. Poznaj ich ergonomiczne projekty.

Główny cel asortymentu Ideal Standard

Produkty Ideal Standard pozwolą stworzyć idealną łazienkę na każdej przestrzeni. Pomogą Ci dostosować swoją łazienkę do nowoczesnego stylu życia. Zrozumienie, że łazienka powinna być oazą relaksu i zabawy, stało się podstawą serii Ideal Standard dedykowanej ciasnym wnętrzom. Wąski lecz praktyczny design mebli, umywalek, toalet i wanien sprawdza się w trudnej do aranżacji łazience.

Meble z tej serii posiadają skróconą odległość od ściany, co pozwala na totalną metamorfozę nawet małych pomieszczeń w fukncjonalne łazienki. Szafki pod umywalkę wyposażono w system samodomykania, a szuflady wysuwają się na maksymalną odległość, by umożliwić łatwy dostęp do wszystkich akcesoriów. Dzięki drzwiczkom w kształcie litery L szafki otwierają się płynnie i nie blokują całego pokoju.

Armatura łazienkowa Ideal Standard

Umywalka Ideal Standard może zagościć w Twojej łazience, niezależnie od metrażu, jakim dysponujesz. Prawo i lewostronne umywalki Connect Space są na przykład przeznaczone do stosowania w najmniejszych łazienkach. Wąski kształt przy dość dużej szerokości sprzyja komfortowi użytkowania. Nieco większe umywalki Connect Space Cube mogą być skompletowane z postumentem, pół postumentem lub dedykowanymi meblami.

Seria Ideal Standard WC to zarówno bidety jak i toalety ze zmniejszoną do 7,5 cm odległością do ściany, znajdującą swoje zastosowanie w małych łazienkach. Dla nietypowych pomieszczeń została zaprojektowana narożna miska WC o nietypowym rozwiązaniu. Z kolei kształt wanien pozwala na ich dopasowanie do powierzchni nie większej niż zajmuje duże dwuosobowe łóżko. Kolekcja Connect Space to asymetryczne wanny w wersji prawej lub lewej, o kompaktowej długości 150 cm lub wygodniejszej 170 cm. Armaturę wannową można uzupełnić o szklane ekrany, które zamienią wannę w brodzik prysznica.

Nowa kolekcja Ceraplan III

Baterie łazienkowe z serii Ceraplan III zachwycają nie tylko wyglądem, ale zaawansowaną technologią. Szeroki asortyment baterii stawia na jedno – zachowanie energooszczędnych rozwiązań przy płynnej pracy. Baterie wannowe i umywalkowe, baterie kuchenne i natryskowe, wszytskie z serii Ceraplan III wyposażone zostały w głowicę ceramiczną typu CLICK. Umożliwia ona zmniejszenie zużycia wody o 50%. Zasada działania jest prosta – po podniesieniu uchwytu napotkasz lekki opór, który oznacza przepływ wody 5 l na minutę. Ponad tym punktem uzyskamy przepływ wody na poziomie 9 l na minutę.

Unikalny mechanizm BlueStart pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu wody w krótkich cyklach użycia. Gdy włączysz baterię w środkowym trybie, nawet na krótko, w zwykłym systemie powoduje to również włączenie podgrzewania wody w instalacji. Dlatego BlueStart w środkowym trybie przepuszcza jedynie niezmieszaną wodę, jedynie zimną. Dzięki temu instalacja grzewcza nie włączy się w krótkim cyklu lania wody.

Co ma w portfolio Ideal Standard?

Często luksusowe akcesoria nie sprawdzają się w praktyce. Designerskie umywalki rozpryskują wodę na boki, a baterie z ostrymi krawędziami, choć piękne, mogą być niebezpieczne. Dlatego kolekcja Dea z Ideal Standard skupia się nie tylko na wyglądzie, ale i na funkcjonalności armatury łazienkowej. Produkty Dea pozwolą Ci na stworzenie indywidualnego stylu w swojej łazience, przy zachowaniu przemyślanej i praktycznej obsługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj