Grupa Paradyż, producent znany z pionierskich rozwiązań w swojej branży, wprowadziła na rynek kolekcje płytek gresowych, w nowatorskim na polskim rynku formacie – 75×75 cm. Premierowe linie – Optimal, Adana, Menfi, Trakt oraz Scratch – zaskakują nie tylko wymiarami, ale także wysoką jakością i wyjątkowym wzornictwem, które oddziałuje na zmysły.

Adana_75x75

Menfi_75x75

Procesowe oraz produktowe innowacje od lat wpisane są w naszą strategię biznesową. Pozycja lidera w branży zobowiązuje i jednocześnie motywuje do nieustannej pracy, która jak widać przynosi ciekawe efekty. Wprowadziliśmy na rynek format gresu, którego w ofercie nie ma żaden inny polski producent, aby zwiększyć możliwości aranżacyjne dla architektów i klientów prywatnych. Wiemy bowiem, że sięgają oni coraz chętniej po niestandardowe rozwiązania. Kolekcje 75×75 cm to nie tylko nowoczesny wymiar, ale też zupełnie odmienne założenia co do funkcji produktu – tłumaczy Rafał Domaradzki, Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Ceramiki Paradyż.

Optimal_75x75

Nowe propozycje, obok innowacyjnego formatu, wyróżniają się również oryginalnym wzornictwem, inspirowanym światem wrażeń i odczuć. Każda z pięciu kolekcji nawiązuje do innego zmysłu – wzroku, słuchu, węchu, smaku oraz dotyku. – Projektując nowe kolekcje mieliśmy nadrzędny cel, aby pozytywnie oddziaływały na ludzkie zmysły. Uważamy, że obok wrażeń estetycznych oraz funkcjonalności wnętrz w których przebywamy, niezwykle ważne jest abyśmy po prostu dobrze się w nich czuli – dodaje Rafał Domaradzki.

Scratch_75x75

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj