Coraz cieplejsze dni i budząca się do życia natura dodają energii. Pozytywnie nastrajającą aurę warto wprowadzić również do wnętrz. Wystarczy odrobina soczystej zieleni, jasne pastele oraz motywy inspirowane przyrodą, by poczuć powiew wiosennej świeżości. W salonach Black Red White znajdziemy mnóstwo mebli i dodatków, które pozwolą pożegnać zimę na dobre!

Soczyste akcenty

Po przytulnych zimowych szarościach, czerniach i brązach warto wprowadzić pozytywny nastrój w mieszkaniu za pomocą kolorowych mebli i akcesoriów dekoracyjnych. Orzeźwiająca zieleń, intensywny róż i fiolet oraz radosne żółcienie wniosą do domu odrobinę ciepła i poprawią humor domowników.

kolekcja Possi od Black Red White_2

Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie intensywnych kolorów na pojedynczych meblach lub tylko na ich wybranych elementach. Taką możliwość daje kolekcja Possi od Black Red White, w której znajdziemy pełną paletę wiosennych odcieni. Soczyście zielona sofa lub fotel Cupido oraz miękkie poduszki, koce i narzuty w tej samej tonacji nadadzą wnętrzu wrażenie odświeżenia. Barwne akcenty w postaci cytrynowej lampy Baloo czy pudełka na drobiazgi Krinkle w kolorze fuksji dopełnią „wiosenny look”.

Modne pastele

Miłośnicy jasnych, przestronnych wnętrz mogą wzbogacić aranżację o delikatne pastele. W salonach Black Red White znajdą pudrowe poduszki Fluffy o ciekawej fakturze oraz lampy Vintage w subtelnym odcieniu turkusu. Takie akcesoria wprowadzą do pokoju zarówno światło, jak i kolor.

kolekcja HiHot Black Red White

Inspirowane przyrodą

W wiosennym wnętrzu nie powinno zabraknąć wzorów nawiązujących do natury, zarówno pod względem koloru, jak i formy. Wskazane są tu wszelkiego typu motywy botaniczne i florystyczne. Kolorowe pościele ze wzorem kwiatów albo motyli sprawią, że sypialnia będzie przywodzić na myśl ciepłe wiosenne dni. Patery o kształcie liści oraz wazony i świeczniki zamknięte w organicznej formie to również dobry sposób, by nawiązać do przyrodniczych inspiracji.

pościel Bike Yellow Black Red White

Więcej mebli i dodatków do urządzenia wiosennych wnętrz znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj