Większą część roku mamy niedosyt promieni słonecznych. Taka to już specyfika naszego klimatu. Dlatego tak cenna dla nas jest każda chwila słonecznej pogody. Wielu właścicieli przestrzeni miejskiej zadaje sobie pytanie: Jak urządzić taras lub ogród, aby nawet po pracy w nich wypoczywać ?  

 

Nowoczesne meble ogrodowe są obecnie tak wyrafinowane i ciekawe jak te, które wykorzystujemy we wnętrzach. Jak urządzić taras lub ogród prosto, bez zbędnych prac i obowiązków ? Poniżej kilka pomysłów na efektowne zagospodarowanie prywatnej przestrzeni pod gołym niebem.

Czytaj:   W modnym ogrodzie, czyli trendy 2017

 

Jako idealne miejsce na relaks z książką w ciepłe letnie wieczory posłuży dwuosobowa sofa ogrodowa Rome od marki BoConcept.

Leżanka ogrodowa z tej samej kolekcji to wygodny mebel, na którym możemy poleżeć i poopalać się.

Kilkuosobowa, narożna sofa, wzbogacona w funkcjonalny schowek stwarza idealne warunki na odpoczynek dla całej rodziny.

Wakacje kojarzą się z sezonowymi owocami, lemoniadą, kawą mrożoną i orzeźwiającymi drinkami. Klasyczny stolik kawowy Rome ułatwi skupienie ich w zasięgu ręki.

Czytaj:   Zwalczanie mszyc

Z kolei białe krzesło oraz stolik Adelaide na eukaliptusowych nogach to kwintesencja szyku, która sprawdzi się też pod gołym niebem.

Krzesło wypoczynkowe Elba również jest przykładem na to, że meble ogrodowe mogą być jednocześnie funkcjonalne i oryginalne pod względem formy.

Letni deszcz ani wysoka temperatura nie stanowią zagrożenia, ponieważ dostępne w BoConcept meble ogrodowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Wygodne siedziska z kolekcji Rome wykonane są z tkaniny o podwyższonej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Podobnie meble Elba, w których wykorzystano stal i wysokociśnieniowy laminat. Krzesła z tej serii zostały zaprojektowane w taki sposób, że można łatwo ustawić jedno na drugim.

Czytaj:   Kiedy warto skorzystać z wypożyczalni namiotów bankietowych?

Urządzenie miejsca do wypoczynku powinno być łatwe i przyjemne, aby nie generowało dodatkowych obowiązków. Meble oferowane przez BoConcept nie wymagają specjalnej pielęgnacji i są łatwe w montażu. Upały już niebawem, pora się przygotować!

 

Więcej informacji o BoConcept Warszawa na stronie:

https://www.boconcept.com/pl-pl/

www.facebook.com/BoConceptWarsaw/

www.instagram.com/boconceptwarszawa

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here