Odliczanie do świąt czas zacząć, co oznacza, że w domu pojawić się musi kalendarz adwentowy. Zamiasst sklepowej bombonierki z okienkami lepiej zrobić go samemu i schować w skrytkach drobne upominki dla najbliższych.

Niewielkie, meteriałowe torebki, a w nich…Cokolwiek zechcemy! Naturalny kalendarz adwentowy upiększy ścianę w minimalistycznym salonie.

kalendarz-adwentowy-brit-co

Okienka tego kalendarza po świętach można zamienić w pojemniki na przyprawy przyczepiane do lodówki. W grudniu warto przyczepić je do powierzchni pomalowanej farbą magnetyczną.

kalenadarz-adwentowy-handmadecharlotte-com

Mały regał pełen skarbów przyciągnie nie tylko dziecięcy wzrok. W paczkach, pudełkach i słoikach można ukryć słodycze, kosmetyki czy biżuterię. 
kalendarz-0adwentowy-lilblueboo-com

Równie funkcjonalna jest miniaturowa komoda ozdobiona śnieżynkami. Taki kalendarz adwentowy znajdzie zastosowanie przez cały rok jako skrytka na biżuterię, kosmetyki czy śrubki.

kalendarz-adwentowy-crafthubs-com

Prosty, ale efektowny pomysł to kalendarz adwentowy z kopert. W każdej z nich można umieścić inspirującą sentencję lub życzenie do spełnienia w Nowym Roku.

kalendarz-adwentowy-handmadecharlotte-com

Świąteczny wieniec może być nie tylko ozdobą. Wiklinowy kalendarz adwentowy ozdabiają niewielkie paczuszki oraz dzwonki i śnieżynki.

kalendarz-adwentowy-karaimame-wordpress-com

kalendarz adwentowy to również okazja do kreatywnego recyklingu. W tym wypadku wystarczyły papierowe rolki po papierze toaletowym, karton i odrobina inwencji.

kalendarz-adwetowy-ohappyday-com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj