Każdy z nas obecnie ceni sobie eleganckie i estetyczne wnętrza. Nie da się ukryć, że to właśnie w nich mamy szansę na to, by poczuć się po prostu dobrze i wprowadzić nasz organizm w stan odprężenia i uspokojenia. Nic dziwnego, że poświęcamy ogromną uwagę temu, jakie ozdoby i akcesoria do naszych wnętrze dopasujemy. Coraz popularniejsze staję się kamyki do wazonów. Choć z pozoru taka ozdoba wydaje się dość prosta i mało znacząca, to jednak przy odpowiedniej aranżacji może ona wykreować niesamowity efekt. Wobec tego jak można takie kamyki wykorzystać, by wdzięcznie zdobiły one nasze wnętrza?

Kamyki do wazonów – jedno- czy wielokolorowe?

Kamyki do wazonów to wyjątkowo prosta, a jednocześnie maksymalnie estetyczna dekoracja. Wydaje się, że wystarczy po prostu wsypać je do wazonu i cieszyć się efektem estetycznym. Niemniej jednak nie zapominajmy o tym, że w przypadku kamyków do wazonów mówimy o ogromnej różnorodności, która jednocześnie daje nam nieskończone możliwości. Warto się na początku zastanowić, czy zależy nam na dekoracji z kamyków do wazonu, która utrzymana będzie w jednej tonacji, czy być może postawimy na modele wielokolorowe? Co więcej, możemy również wykonać aranżację z kamyków w dwóch, odmiennych kolorach układając je naprzemiennie w wazonie. Śmiało można zaznaczyć, że jedynym ograniczeniem będzie tu nasze poczucie stylu i nasza kreatywność.

Kamyki do wazonów i ich rozmiar

Kamyki do wazonów mogą występować w różnym rozmiarze. Ten niepozorny aspekt będzie miał również ogromny wpływ na to, jak będą się one w danym wazonie prezentować. Niemniej jednak w przypadku rozmiaru kamyków do wazonów, powinniśmy brać pod uwagę przede wszystkim…rozmiar samego wazonu! Jeśli jest on obszerny, to niewielkie kamyczki mogą się w nim nie zaprezentować tak, jakbyśmy tego chcieli. Warto więc zwrócić na to uwagę, by wykreować niesamowitą dekorację, z tak niepozornego gadżetu jakim są kamyki do wazonów.

Kamyki do wazonów i dodatki

Kamyki do wazonów mogą się również świetnie sprawdzić jako główna podstawa danej dekoracji. Na ich szczycie możemy bowiem umieść niewielkie podgrzewacze, czy nawet ozdobny mech. Wówczas dzięki kamykom do wazonów wykreujemy solidną bazę do tego, by stworzyć „coś” jeszcze bardziej estetycznego. Śmiało można stwierdzić, że w tym zakresie nie mamy żadnych ograniczeń. Możemy bowiem dowolnie komponować kamyki do wazonów, a także dowolnie dobierać do nich elementy dodatkowe. W ten sposób z pewnością stworzymy idealną i elegancką ozdobę, która wpasuje się do naszego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj